Maç Listesine Dön
South-Africa K4 League • 03.05.2026 — 10:00

Jinju Citizen

Elo: 1548
λ (Beklenen Gol): 1.69
4 - 0
Tamamlandı

Sejong SA

Elo: 1465
λ (Beklenen Gol): 1.27
Model Güven Derecesi:
%44
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Jinju Citizen - Sejong SA mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 1.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jinju Citizen %46.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jinju Citizen xG 1.95
Dengeli
Sejong SA xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.6
X (Beraberlik) %25.6
2 (Deplasman) %27.9

Çifte Şans 1X: %72.1
Çifte Şans X2: %53.4
Çifte Şans 12: %74.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.9 0.5 Alt: %6.1
1.5 Üst: %80.3 1.5 Alt: %19.7
2.5 Üst: %56.7 2.5 Alt: %43.3
3.5 Üst: %34.3 3.5 Alt: %65.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.4
KG Yok %40.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.0
2-1
%9.4
1-0
%8.0
2-0
%7.4
1-2
%7.0
0-0
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.4 İY X: %41.0 İY 2: %23.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.7 İY 0.5 Alt: %27.3
İY 1.5 Üst: %39.2 İY 1.5 Alt: %60.8
İY 2.5 Üst: %14.9 İY 2.5 Alt: %85.1
İY 3.5 Üst: %4.5 İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.49
+
Dep 4.44
=
Toplam 9.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.9 8.5 Alt: %34.1
9.5 Üst: %53.3 9.5 Alt: %46.7
10.5 Üst: %40.8 10.5 Alt: %59.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.57 Korner (Ev: 2.52, Dep: 2.04)
İY 4.5 Üst: %48.1 İY 4.5 Alt: %52.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.7 | Eşit: %12.2 | Dep: %31.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.3
Ev: 14.4 • Dep: 10.9
İsabetli Şut 8.8
Ev: 5.1 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.9 21.5 Alt: %23.1
23.5 Şut Üst: %62.7 23.5 Alt: %37.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.8 7.5 Alt: %34.2
8.5 İsabetli Üst: %52.4 8.5 Alt: %47.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Jinju Citizen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sejong SA
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Jinju Citizen (-0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sejong SA (+0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.06 %24.7 %0.0 @1.33 %75.4
-1.25 @3.62 %27.6 %0.0 @1.38 %72.4
-1.00 @3.18 %31.4 %21.6 @1.46 %68.6
-0.75 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
-0.50 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.8
-0.25 Ana Hat @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %46.9
0.0 @1.60 %62.3 %25.8 @2.66 %37.7
+0.25 @1.47 %67.9 %0.0 @3.12 %32.1
+0.50 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %27.9
+0.75 @1.28 %78.3 %0.0 @4.61 %21.7
+1.00 @1.17 %85.7 %16.0 @7.01 %14.3
+1.25 @1.15 %87.0 %0.0 @7.67 %13.0
+1.50 @1.14 %88.0 %0.0 @8.34 %12.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.4 %0.0 @4.43 %22.6
+2.00 @1.35 %73.9 %23.8 @3.83 %26.1
+2.25 @1.56 %63.9 %0.0 @2.77 %36.1
+2.50 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
+2.75 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
+3.00 @2.30 %43.5 %22.6 @1.77 %56.5
+3.25 @2.63 %38.0 %0.0 @1.61 %62.0
+3.50 @2.97 %33.7 %0.0 @1.51 %66.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.1% 5.8% 4.2% 1.8% 0.6% 0.1%
1 Gol 8.0% 12.1% 7.1% 3.0% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.5% 9.5% 6.0% 2.5% 0.8% 0.2%
3 Gol 4.2% 5.4% 3.4% 1.4% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.8% 2.3% 1.4% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
Jinju Citizen — Son 5 Maç
G vs Pyeongtaek Citizen (E)
4 - 1
Sejong SA — Son 5 Maç
G vs Haman (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.