Maç Listesine Dön
South-Africa K4 League • 12.04.2026 — 08:00

Namyangju

Elo: 1552
λ (Beklenen Gol): 1.57
3 - 3
Tamamlandı

Jungnang Chorus Mustang

Elo: 1503
λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%44
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Namyangju - Jungnang Chorus Mustang mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.57, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Namyangju %47.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Namyangju xG 1.95
Dengeli
Jungnang Chorus Mustang xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.5
X (Beraberlik) %27.0
2 (Deplasman) %25.5

Çifte Şans 1X: %74.5
Çifte Şans X2: %52.5
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.0 0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %75.2 1.5 Alt: %24.8
2.5 Üst: %49.6 2.5 Alt: %50.4
3.5 Üst: %27.6 3.5 Alt: %72.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.4
KG Yok %46.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
1-0
%10.1
2-1
%9.4
2-0
%8.6
0-0
%7.9
0-1
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.2 İY X: %43.3 İY 2: %21.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.9 İY 0.5 Alt: %31.1
İY 1.5 Üst: %34.3 İY 1.5 Alt: %65.7
İY 2.5 Üst: %11.9 İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.23
+
Dep 4.06
=
Toplam 9.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.3 8.5 Alt: %41.7
9.5 Üst: %45.2 9.5 Alt: %54.9
10.5 Üst: %33.0 10.5 Alt: %67.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 2.41, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %42.5 İY 4.5 Alt: %57.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.6 | Eşit: %12.4 | Dep: %29.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.4
Ev: 13.6 • Dep: 9.8
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.8 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.4 21.5 Alt: %35.6
23.5 Şut Üst: %48.0 23.5 Alt: %52.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.5 7.5 Alt: %42.5
8.5 İsabetli Üst: %43.6 8.5 Alt: %56.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Namyangju
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jungnang Chorus Mustang
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Namyangju (-0.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jungnang Chorus Mustang (+0.50)
@1.90
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.08 %24.5 %0.0 @1.32 %75.5
-1.25 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
-1.00 @3.15 %31.7 %22.7 @1.46 %68.3
-0.75 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
-0.50 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.90 %52.8
-0.25 @1.83 %54.7 %0.0 @2.21 %45.3
0.0 @1.54 %64.9 %27.2 @2.85 %35.1
+0.25 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+0.50 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
+0.75 @1.24 %80.7 %0.0 @5.17 %19.3
+1.00 @1.14 %88.1 %15.5 @8.39 %11.9
+1.25 @1.12 %89.1 %0.0 @9.16 %10.9
+1.50 @1.11 %89.9 %0.0 @9.93 %10.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.4 %0.0 @3.49 %28.6
+2.00 @1.51 %66.4 %25.8 @2.97 %33.6
+2.25 @1.77 %56.5 %0.0 @2.30 %43.5
+2.50 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+2.75 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
+3.00 @2.87 %34.9 %22.1 @1.53 %65.2
+3.25 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
+3.50 @3.68 %27.2 %0.0 @1.37 %72.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.0% 6.8% 4.2% 1.5% 0.4% 0.1%
1 Gol 10.2% 13.0% 6.6% 2.4% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.7% 9.5% 5.1% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 4.5% 4.9% 2.7% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.8% 1.9% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Namyangju — Son 5 Maç
G vs Haman (D)
1 - 2
Jungnang Chorus Mustang — Son 5 Maç
B vs Geumsan Insam (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.