Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 23.03.2026 — 12:30

Melbourne Victory II

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 2.20
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Western United II

Elo: 1487
λ (Beklenen Gol): 2.45
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Melbourne Victory II - Western United II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.20, Dep: 2.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Western United II %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %84.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %81.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Melbourne Victory II xG 2.35
Dengeli
Western United II xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.8
X (Beraberlik) %19.8
2 (Deplasman) %44.5

Çifte Şans 1X: %55.6
Çifte Şans X2: %64.2
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.6 0.5 Alt: %1.4
1.5 Üst: %95.0 1.5 Alt: %5.0
2.5 Üst: %84.2 2.5 Alt: %15.8
3.5 Üst: %68.2 3.5 Alt: %31.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %81.6
KG Yok %18.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%7.0
1-2
%6.3
2-1
%5.7
2-3
%5.7
1-1
%5.6
1-3
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.1 İY X: %32.3 İY 2: %36.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.5 İY 0.5 Alt: %13.5
İY 1.5 Üst: %62.5 İY 1.5 Alt: %37.5
İY 2.5 Üst: %34.3 İY 2.5 Alt: %65.7
İY 3.5 Üst: %15.2 İY 3.5 Alt: %84.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.52
+
Dep 6.98
=
Toplam 13.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %92.1 8.5 Alt: %7.9
9.5 Üst: %86.5 9.5 Alt: %13.5
10.5 Üst: %78.9 10.5 Alt: %21.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.21 Korner (Ev: 3, Dep: 3.21)
İY 4.5 Üst: %74.2 İY 4.5 Alt: %25.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.6 | Eşit: %10.9 | Dep: %49.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 35.6
Ev: 17.5 • Dep: 18.1
İsabetli Şut 12.4
Ev: 6.2 • Dep: 6.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.4 21.5 Alt: %0.6
23.5 Şut Üst: %98.4 23.5 Alt: %1.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.8 7.5 Alt: %7.2
8.5 İsabetli Üst: %87.2 8.5 Alt: %12.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Melbourne Victory II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Western United II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Melbourne Victory II (+0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Western United II (-0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.73
%57.7 İhtimal
İade (Push): %19.9
+4.00 Gol Alt
@2.37
%42.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
-1.25 @4.80 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
-1.00 @4.37 %22.9 %16.4 @1.30 %77.1
-0.75 @3.36 %29.8 %0.0 @1.42 %70.2
-0.50 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
-0.25 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
0.0 @2.22 %45.0 %21.0 @1.82 %55.0
+0.25 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
+0.50 @1.77 %56.6 %0.0 @2.30 %43.4
+0.75 @1.61 %62.3 %0.0 @2.65 %37.7
+1.00 @1.44 %69.2 %18.3 @3.25 %30.8
+1.25 @1.38 %72.3 %0.0 @3.62 %27.7
+1.50 @1.34 %74.9 %0.0 @3.98 %25.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.06 %94.3 %0.0 @17.63 %5.7
+2.00 @1.06 %94.0 %11.4 @16.56 %6.0
+2.25 @1.13 %88.3 %0.0 @8.52 %11.7
+2.50 @1.20 %83.2 %0.0 @5.96 %16.8
+2.75 @1.22 %81.7 %0.0 @5.45 %18.4
+3.00 @1.25 %79.8 %17.1 @4.94 %20.2
+3.25 @1.38 %72.3 %0.0 @3.61 %27.7
+3.50 @1.51 %66.1 %0.0 @2.95 %33.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.4% 2.1% 3.1% 2.5% 1.5% 0.7%
1 Gol 1.8% 5.9% 6.7% 5.5% 3.4% 1.6%
2 Gol 2.5% 6.1% 7.4% 6.0% 3.7% 1.8%
3 Gol 1.8% 4.4% 5.4% 4.4% 2.7% 1.3%
4 Gol 1.0% 2.5% 3.0% 2.4% 1.5% 0.7%
5 Gol 0.4% 1.1% 1.3% 1.1% 0.7% 0.3%
Melbourne Victory II — Son 5 Maç
M vs Brunswick City (D)
3 - 2
M vs Western United II (E)
2 - 4
G vs Langwarrin (E)
4 - 1
M vs Brunswick City (D)
3 - 2
B vs Western United II (D)
4 - 4
Western United II — Son 5 Maç
G vs Melbourne Victory II (D)
2 - 4
B vs Melbourne Victory II (E)
4 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.08.2024 Victoria NPL 2 Melbourne Victory II 2 - 4 Western United II
12.05.2024 Victoria NPL 2 Western United II 4 - 4 Melbourne Victory II