Maç Listesine Dön
İngiltere Women's Championship • 02.05.2026 — 17:00

Newcastle United W

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.49
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Durham W

Elo: 1399
λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%76
Newcastle United W - Durham W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Newcastle United W %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Newcastle United W xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Durham W xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %49.6
X (Beraberlik) %28.1
2 (Deplasman) %22.4

Çifte Şans 1X: %77.7
Çifte Şans X2: %50.4
Çifte Şans 12: %71.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0 0.5 Alt: %10.0
1.5 Üst: %70.2 1.5 Alt: %29.8
2.5 Üst: %43.2 2.5 Alt: %56.8
3.5 Üst: %22.2 3.5 Alt: %77.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.4
KG Yok %52.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
1-0
%12.5
2-0
%10.0
0-0
%10.0
2-1
%9.2
0-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.7 İY X: %45.4 İY 2: %19.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.4 İY 0.5 Alt: %34.6
İY 1.5 Üst: %30.1 İY 1.5 Alt: %69.9
İY 2.5 Üst: %9.6 İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.08
+
Dep 3.69
=
Toplam 8.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.4 8.5 Alt: %48.7
9.5 Üst: %38.2 9.5 Alt: %61.8
10.5 Üst: %26.7 10.5 Alt: %73.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.03 Korner (Ev: 2.33, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %37.8 İY 4.5 Alt: %62.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.6 | Eşit: %12.3 | Dep: %26.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.9
Ev: 13.1 • Dep: 8.8
İsabetli Şut 7.7
Ev: 4.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.9 21.5 Alt: %48.1
23.5 Şut Üst: %35.4 23.5 Alt: %64.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.1 7.5 Alt: %49.9
8.5 İsabetli Üst: %36.2 8.5 Alt: %63.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Newcastle United W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Durham W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Newcastle United W (-0.50)
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Durham W (+0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.96 %25.3 %0.0 @1.34 %74.7
-1.25 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
-1.00 @3.00 %33.3 %24.1 @1.50 %66.7
-0.75 @2.36 %42.4 %0.0 @1.74 %57.6
-0.50 Ana Hat @2.03 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
-0.25 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
0.0 @1.45 %68.8 %28.2 @3.20 %31.2
+0.25 @1.35 %73.9 %0.0 @3.83 %26.1
+0.50 @1.29 %77.6 %0.0 @4.46 %22.4
+0.75 @1.20 %83.7 %0.0 @6.12 %16.3
+1.00 @1.10 %90.8 %14.5 @10.83 %9.2
+1.25 @1.09 %91.5 %0.0 @11.75 %8.5
+1.50 @1.09 %92.1 %0.0 @12.67 %7.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+2.00 @1.70 %58.9 %27.2 @2.43 %41.1
+2.25 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.3
+2.50 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
+2.75 @2.76 %36.2 %0.0 @1.57 %63.8
+3.00 @3.61 %27.7 %21.0 @1.38 %72.3
+3.25 @4.09 %24.5 %0.0 @1.32 %75.5
+3.50 @4.57 %21.9 %0.0 @1.28 %78.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.0% 7.4% 3.8% 1.2% 0.3% 0.0%
1 Gol 12.6% 13.3% 5.7% 1.7% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.0% 9.2% 4.2% 1.3% 0.3% 0.1%
3 Gol 5.0% 4.6% 2.1% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.9% 1.7% 0.8% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Newcastle United W — Son 5 Maç
B vs Nottingham Forest W (E)
1 - 1
B vs Durham W (D)
1 - 1
M vs Nottingham Forest W (D)
2 - 1
G vs Nottingham Forest W (D)
1 - 2
M vs Durham W (D)
3 - 1
Durham W — Son 5 Maç
B vs Birmingham City W (E)
1 - 1
M vs Birmingham City W (D)
3 - 0
B vs Newcastle United W (E)
1 - 1
M vs Birmingham City W (D)
3 - 1
G vs Newcastle United W (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.11.2025 Women's Championship Durham W 1 - 1 Newcastle United W
16.03.2025 Women's Championship Durham W 3 - 1 Newcastle United W
06.10.2024 Women's Championship Newcastle United W 0 - 1 Durham W