Maç Listesine Dön
World Friendlies Clubs • 14.01.2026 — 21:30

Greifswalder FC

Elo: 1545
λ (Beklenen Gol): 1.34
VS
Başlamadı

Siedenbollentin

Elo: 1490
λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%46
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Greifswalder FC - Siedenbollentin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.34, Dep: 1.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Greifswalder FC %36.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Greifswalder FC xG 1.60
Dengeli
Siedenbollentin xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.4
X (Beraberlik) %27.9
2 (Deplasman) %35.7

Çifte Şans 1X: %64.3
Çifte Şans X2: %63.6
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.5 1.5 Alt: %24.5
2.5 Üst: %49.9 2.5 Alt: %50.1
3.5 Üst: %27.9 3.5 Alt: %72.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.2
KG Yok %44.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
1-0
%8.4
0-1
%8.3
2-1
%8.3
1-2
%8.2
0-0
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.4 İY X: %43.6 İY 2: %28.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.1 İY 0.5 Alt: %30.9
İY 1.5 Üst: %34.5 İY 1.5 Alt: %65.5
İY 2.5 Üst: %12.0 İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.78
+
Dep 4.57
=
Toplam 9.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.0 8.5 Alt: %41.0
9.5 Üst: %45.9 9.5 Alt: %54.1
10.5 Üst: %33.7 10.5 Alt: %66.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.3 Korner (Ev: 2.2, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %43.0 İY 4.5 Alt: %57.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.1 | Eşit: %13.2 | Dep: %40.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 12.2 • Dep: 11.3
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.3 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.0 21.5 Alt: %35.0
23.5 Şut Üst: %48.7 23.5 Alt: %51.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.7 7.5 Alt: %42.3
8.5 İsabetli Üst: %43.8 8.5 Alt: %56.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Greifswalder FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Siedenbollentin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Greifswalder FC (0.0)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %28.0
Siedenbollentin (+0.00)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.98 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-1.25 @5.39 %18.6 %0.0 @1.23 %81.5
-1.00 @4.80 %20.8 %19.6 @1.26 %79.2
-0.75 @3.40 %29.4 %0.0 @1.42 %70.6
-0.50 @2.75 %36.4 %0.0 @1.57 %63.7
-0.25 @2.37 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
0.0 Ana Hat @1.98 %50.5 %28.0 @2.02 %49.5
+0.25 @1.71 %58.5 %0.0 @2.41 %41.5
+0.50 @1.55 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
+0.75 @1.40 %71.2 %0.0 @3.48 %28.8
+1.00 @1.25 %79.8 %19.4 @4.95 %20.2
+1.25 @1.22 %82.0 %0.0 @5.55 %18.0
+1.50 @1.19 %83.7 %0.0 @6.14 %16.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.39 %71.7 %0.0 @3.54 %28.3
+2.00 @1.50 %66.8 %25.8 @3.01 %33.2
+2.25 @1.76 %57.0 %0.0 @2.32 %43.1
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.4
+2.75 @2.31 %43.4 %0.0 @1.77 %56.6
+3.00 @2.83 %35.4 %22.1 @1.55 %64.7
+3.25 @3.23 %31.0 %0.0 @1.45 %69.0
+3.50 @3.63 %27.5 %0.0 @1.38 %72.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 8.3% 6.1% 2.7% 0.9% 0.2%
1 Gol 8.4% 13.3% 8.2% 3.6% 1.2% 0.3%
2 Gol 6.3% 8.3% 5.5% 2.4% 0.8% 0.2%
3 Gol 2.8% 3.7% 2.5% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.9% 1.2% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Greifswalder FC — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Siedenbollentin — Son 5 Maç
M vs Neustrelitz (E)
1 - 2
M vs Eintracht Mahlsdorf (E)
1 - 4
G vs Neustrelitz (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.