Belçika
Challenger Pro League •
04.11.2026 — 22:00
Francs Borains
Elo: 1493λ (Beklenen Gol): 0.60
VS
Başlamadı
Dender
Elo: 1566λ (Beklenen Gol): 1.85
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Francs Borains - Dender mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.60, Dep: 1.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dender %66.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %42.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Francs Borains xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Dender xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.60 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%10.5
X (Beraberlik)
%22.6
2 (Deplasman)
%66.8
Çifte Şans 1X: %33.2
Çifte Şans X2: %89.5
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.5
1.5 Üst: %70.9
1.5 Alt: %29.1
2.5 Üst: %44.3
2.5 Alt: %55.7
3.5 Üst: %23.1
3.5 Alt: %76.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.6
KG Yok
%61.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%15.3
0-2
%14.8
1-1
%10.3
0-0
%9.4
0-3
%9.1
1-2
%8.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %10.8
İY X: %42.3
İY 2: %46.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.2
İY 0.5 Alt: %33.9
İY 1.5 Üst: %30.6
İY 1.5 Alt: %69.4
İY 2.5 Üst: %9.8
İY 2.5 Alt: %90.2
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.28
+
Dep
5.7
=
Toplam
8.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.2
8.5 Alt: %45.8
9.5 Üst: %41.0
9.5 Alt: %59.0
10.5 Üst: %29.2
10.5 Alt: %70.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 1.51, Dep: 2.62)
İY 4.5 Üst: %39.7
İY 4.5 Alt: %60.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %16.2 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %73.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 7.7 • Dep: 14.5
İsabetli Şut
7.7
Ev: 2.7 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.3
21.5 Alt: %45.7
23.5 Şut Üst: %37.7
23.5 Alt: %62.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.5
7.5 Alt: %49.5
8.5 İsabetli Üst: %36.6
8.5 Alt: %63.4
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %36.6| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 | 2,20 | %33.1 | %10.5 | -76.8% | -22.6% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS X | 3,40 | %18.7 | %22.6 | -23.1% | +4.0% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 Değerli Bahis | 1,62 | %48.2 | %66.8 | +8.3% | +18.6% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 3,80 | %24.3 | %44.3 | +68.3% | +20.0% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,22 | %75.7 | %55.7 | -32.0% | -20.0% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var Değerli Bahis | 3,75 | %24.6 | %38.6 | +44.9% | +14.1% | Kasanın %5.0'i |
| Karşılıklı Gol Yok | 1,22 | %75.5 | %61.4 | -25.1% | -14.1% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: 2.5 Gol Üst (@3,80)
+68.3% EV
Matematiksel Avantaj: +20.0%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFrancs Borains
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dender
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Francs Borains (+1.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dender (-1.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @37.22 | %2.7 | %0.0 | @1.03 | %97.3 |
| -1.25 | @35.74 | %2.8 | %0.0 | @1.03 | %97.2 |
| -1.00 | @34.26 | %2.9 | %8.0 | @1.03 | %97.1 |
| -0.75 | @14.39 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.1 |
| -0.50 | @9.39 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.4 |
| -0.25 | @8.31 | %12.0 | %0.0 | @1.14 | %88.0 |
| 0.0 | @7.24 | %13.8 | %22.9 | @1.16 | %86.2 |
| +0.25 | @4.01 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| +0.50 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| +0.75 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| +1.00 | @2.20 | %45.5 | %26.2 | @1.83 | %54.5 |
| +1.25 Ana Hat | @1.86 | %53.7 | %0.0 | @2.16 | %46.3 |
| +1.50 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.00 | @1.68 | %59.7 | %26.9 | @2.48 | %40.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +2.50 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +2.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +3.00 | @3.54 | %28.3 | %21.4 | @1.39 | %71.7 |
| +3.25 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| +3.50 | @4.50 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 15.5% | 15.0% | 9.2% | 4.3% | 1.6% |
| 1 Gol | 4.5% | 10.4% | 8.9% | 5.5% | 2.6% | 0.9% |
| 2 Gol | 1.6% | 2.9% | 2.7% | 1.6% | 0.8% | 0.3% |
| 3 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Francs Borains — Son 5 Maç
M
vs Beerschot VA (D)
3 - 0
M
vs K. Lierse S.K. (D)
3 - 0
G
vs Diegem Sport (D)
0 - 1
G
vs Excelsior Virton (D)
0 - 1
Dender — Son 5 Maç
B
vs KRC Genk II (E)
1 - 1
M
vs Standard Liege (D)
2 - 0
G
vs Club Brugge II (E)
3 - 0
G
vs Hoogstraten (D)
0 - 6
G
vs Patro Eisden (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.