Spain
Primera División RFEF - Group 1 •
23.05.2026 — 19:30
Lugo
Elo: 1574λ (Beklenen Gol): 1.41
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Arenteiro
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%70
Lugo - Arenteiro mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.41, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lugo %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lugo xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Arenteiro xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.41 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.6
X (Beraberlik)
%28.7
2 (Deplasman)
%25.7
Çifte Şans 1X: %74.3
Çifte Şans X2: %54.4
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.1
0.5 Alt: %9.9
1.5 Üst: %70.4
1.5 Alt: %29.6
2.5 Üst: %43.4
2.5 Alt: %56.6
3.5 Üst: %22.4
3.5 Alt: %77.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.8
KG Yok
%51.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
1-0
%11.7
0-0
%9.9
2-0
%8.9
2-1
%8.9
0-1
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.3
İY X: %45.6
İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.5
İY 0.5 Alt: %34.5
İY 1.5 Üst: %30.3
İY 1.5 Alt: %69.7
İY 2.5 Üst: %9.6
İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.93
+
Dep
3.87
=
Toplam
8.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7
8.5 Alt: %48.3
9.5 Üst: %38.6
9.5 Alt: %61.4
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 2.27, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.3 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %29.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 12.7 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.5 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.4
21.5 Alt: %47.6
23.5 Şut Üst: %35.8
23.5 Alt: %64.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.2
7.5 Alt: %49.8
8.5 İsabetli Üst: %36.4
8.5 Alt: %63.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLugo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Arenteiro
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lugo (-0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Arenteiro (+0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -1.25 | @3.96 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
| -1.00 | @3.45 | %29.0 | %23.1 | @1.41 | %71.0 |
| -0.75 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| -0.50 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| 0.0 | @1.57 | %63.8 | %28.9 | @2.76 | %36.2 |
| +0.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.33 | %30.1 |
| +0.50 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +0.75 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
| +1.00 | @1.13 | %88.5 | %16.1 | @8.68 | %11.5 |
| +1.25 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.51 | %10.5 |
| +1.50 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.34 | %9.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.00 | @1.69 | %59.2 | %27.1 | @2.45 | %40.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| +2.50 | @2.32 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +2.75 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| +3.00 | @3.57 | %28.0 | %21.1 | @1.39 | %72.0 |
| +3.25 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| +3.50 | @4.52 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.9% | 8.0% | 4.5% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.7% | 13.7% | 6.3% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.0% | 9.0% | 4.5% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.2% | 4.2% | 2.1% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.5% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Lugo — Son 5 Maç
G
vs Arenteiro (D)
0 - 2
M
vs Arenteiro (D)
2 - 1
B
vs Arenteiro (E)
1 - 1
G
vs Arenteiro (D)
1 - 3
M
vs Arenteiro (E)
0 - 1
Arenteiro — Son 5 Maç
M
vs Lugo (E)
0 - 2
G
vs Lugo (E)
2 - 1
B
vs Lugo (D)
1 - 1
M
vs Lugo (E)
1 - 3
G
vs Lugo (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Primera División RFEF - Group 1 | Arenteiro | 0 - 2 | Lugo |
| 26.04.2025 | Primera División RFEF - Group 1 | Arenteiro | 2 - 1 | Lugo |
| 17.11.2024 | Primera División RFEF - Group 1 | Lugo | 1 - 1 | Arenteiro |
| 05.05.2024 | Primera División RFEF - Group 1 | Arenteiro | 1 - 3 | Lugo |
| 25.11.2023 | Primera División RFEF - Group 1 | Lugo | 0 - 1 | Arenteiro |