Maç Listesine Dön
Austria Queensland NPL • 14.03.2026 — 11:15

Rochedale Rovers

Elo: 1408
λ (Beklenen Gol): 1.32
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Brisbane Roar II

Elo: 1413
λ (Beklenen Gol): 2.33
Model Güven Derecesi:
%89
Rochedale Rovers - Brisbane Roar II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.32, Dep: 2.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brisbane Roar II %59.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %42.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rochedale Rovers xG 1.60
Dengeli
Brisbane Roar II xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %20.2
X (Beraberlik) %20.5
2 (Deplasman) %59.3

Çifte Şans 1X: %40.7
Çifte Şans X2: %79.8
Çifte Şans 12: %79.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.5 1.5 Alt: %11.5
2.5 Üst: %70.6 2.5 Alt: %29.4
3.5 Üst: %49.6 3.5 Alt: %50.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.8
KG Yok %33.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.3
1-1
%8.6
1-3
%7.2
0-2
%7.0
2-2
%6.2
0-3
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.8 İY X: %35.4 İY 2: %44.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.7 İY 0.5 Alt: %20.3
İY 1.5 Üst: %49.6 İY 1.5 Alt: %50.4
İY 2.5 Üst: %22.4 İY 2.5 Alt: %77.6
İY 3.5 Üst: %8.1 İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.74
+
Dep 6.73
=
Toplam 11.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.7 8.5 Alt: %19.3
9.5 Üst: %70.9 9.5 Alt: %29.2
10.5 Üst: %59.5 10.5 Alt: %40.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.28 Korner (Ev: 2.18, Dep: 3.1)
İY 4.5 Üst: %60.7 İY 4.5 Alt: %39.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %23.0 | Eşit: %10.1 | Dep: %66.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 12.1 • Dep: 17.4
İsabetli Şut 10.3
Ev: 4.3 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.6 21.5 Alt: %6.4
23.5 Şut Üst: %86.9 23.5 Alt: %13.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.4 7.5 Alt: %19.6
8.5 İsabetli Üst: %69.8 8.5 Alt: %30.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Rochedale Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brisbane Roar II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Rochedale Rovers (+0.75)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brisbane Roar II (-0.75)
@1.89
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.62 %8.6 %0.0 @1.09 %91.4
-1.25 @10.92 %9.2 %0.0 @1.10 %90.9
-1.00 @10.22 %9.8 %12.0 @1.11 %90.2
-0.75 @6.43 %15.6 %0.0 @1.18 %84.4
-0.50 @4.84 %20.7 %0.0 @1.26 %79.4
-0.25 @4.33 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
0.0 @3.82 %26.2 %21.2 @1.36 %73.8
+0.25 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
+0.50 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
+0.75 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.1
+1.00 @1.87 %53.5 %21.7 @2.15 %46.6
+1.25 @1.69 %59.1 %0.0 @2.45 %40.9
+1.50 @1.57 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %86.9 %0.0 @7.65 %13.1
+2.00 @1.17 %85.4 %18.5 @6.87 %14.6
+2.25 @1.30 %76.7 %0.0 @4.30 %23.3
+2.50 @1.44 %69.6 %0.0 @3.29 %30.4
+2.75 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+3.00 @1.64 %61.2 %21.8 @2.57 %38.9
+3.25 @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
+3.50 Ana Hat @2.09 %47.8 %0.0 @1.92 %52.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 5.6% 7.3% 5.7% 3.3% 1.5%
1 Gol 2.9% 8.9% 9.6% 7.5% 4.4% 2.0%
2 Gol 2.3% 5.5% 6.4% 4.9% 2.9% 1.3%
3 Gol 1.0% 2.4% 2.8% 2.2% 1.3% 0.6%
4 Gol 0.3% 0.8% 0.9% 0.7% 0.4% 0.2%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1%
Rochedale Rovers — Son 5 Maç
M vs Magic United (D)
2 - 1
M vs Magic United (D)
2 - 1
M vs Magic United (E)
1 - 4
B vs Brisbane Roar II (D)
1 - 1
M vs Brisbane Roar II (E)
1 - 5
Brisbane Roar II — Son 5 Maç
M vs Gold Coast United (E)
1 - 2
M vs Brisbane City (E)
1 - 3
M vs Brisbane City (D)
2 - 1
G vs Gold Coast United (D)
0 - 3
M vs Lions (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
20.07.2024 Queensland NPL Brisbane Roar II 1 - 1 Rochedale Rovers
21.04.2024 Queensland NPL Rochedale Rovers 1 - 5 Brisbane Roar II
15.07.2023 Queensland NPL Rochedale Rovers 0 - 4 Brisbane Roar II
08.04.2023 Queensland NPL Brisbane Roar II 2 - 1 Rochedale Rovers