Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 05.05.2026 — 19:45

Tevragh-Zeïne

Elo: 1529
λ (Beklenen Gol): 1.09
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Pompiers

Elo: 1568
λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Tevragh-Zeïne - Pompiers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tevragh-Zeïne %35.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tevragh-Zeïne xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pompiers xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.4
X (Beraberlik) %31.6
2 (Deplasman) %33.0

Çifte Şans 1X: %67.0
Çifte Şans X2: %64.7
Çifte Şans 12: %68.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.2 0.5 Alt: %12.8
1.5 Üst: %64.1 1.5 Alt: %35.9
2.5 Üst: %36.2 2.5 Alt: %63.8
3.5 Üst: %16.9 3.5 Alt: %83.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.2
KG Yok %55.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.5
0-0
%12.8
1-0
%11.8
0-1
%11.3
2-1
%7.4
1-2
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.3 İY X: %48.9 İY 2: %24.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.2 İY 0.5 Alt: %38.8
İY 1.5 Üst: %25.7 İY 1.5 Alt: %74.3
İY 2.5 Üst: %7.4 İY 2.5 Alt: %92.7
İY 3.5 Üst: %1.7 İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.19
+
Dep 3.83
=
Toplam 8.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.0 8.5 Alt: %59.0
9.5 Üst: %28.6 9.5 Alt: %71.4
10.5 Üst: %18.6 10.5 Alt: %81.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.69 Korner (Ev: 1.93, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %31.1 İY 4.5 Alt: %68.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.8 | Eşit: %14.2 | Dep: %38.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.6
Ev: 10.4 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 6.9
Ev: 3.7 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.3 21.5 Alt: %67.7
23.5 Şut Üst: %18.7 23.5 Alt: %81.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.9 7.5 Alt: %62.1
8.5 İsabetli Üst: %25.2 8.5 Alt: %74.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Tevragh-Zeïne
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pompiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Tevragh-Zeïne (0.0)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %31.7
Pompiers (+0.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.87 %14.6 %0.0 @1.17 %85.5
-1.25 @6.16 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
-1.00 @5.45 %18.4 %20.8 @1.22 %81.6
-0.75 @3.59 %27.8 %0.0 @1.39 %72.2
-0.50 @2.83 %35.3 %0.0 @1.55 %64.7
-0.25 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
0.0 Ana Hat @1.93 %51.7 %31.7 @2.07 %48.3
+0.25 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+0.50 @1.49 %67.0 %0.0 @3.03 %33.0
+0.75 @1.34 %74.4 %0.0 @3.90 %25.6
+1.00 @1.20 %83.6 %19.9 @6.10 %16.4
+1.25 @1.17 %85.4 %0.0 @6.86 %14.6
+1.50 @1.15 %86.9 %0.0 @7.61 %13.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+2.00 Ana Hat @2.00 %50.1 %28.0 @2.00 %49.9
+2.25 @2.38 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
+2.50 @2.77 %36.1 %0.0 @1.56 %63.9
+2.75 @3.42 %29.3 %0.0 @1.41 %70.8
+3.00 @4.81 %20.8 %19.3 @1.26 %79.2
+3.25 @5.38 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
+3.50 @5.95 %16.8 %0.0 @1.20 %83.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.8% 11.3% 6.5% 2.3% 0.6% 0.1%
1 Gol 11.9% 14.5% 7.1% 2.5% 0.6% 0.1%
2 Gol 7.0% 7.4% 3.9% 1.4% 0.4% 0.1%
3 Gol 2.6% 2.7% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.7% 0.7% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Tevragh-Zeïne — Son 5 Maç
G vs Kaédi (D)
2 - 4
B vs Gendrim (D)
1 - 1
G vs Armée (D)
3 - 5
Pompiers — Son 5 Maç
G vs Inter Nouakchott (E)
3 - 1
B vs Nouakchott King's (D)
0 - 0
G vs Police (E)
1 - 0
G vs Nouakchott King's (E)
2 - 0
G vs Nouakchott King's (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.