USA
USL League One Cup •
07.06.2026 — 04:30
New Mexico United
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 1.23
4 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Phoenix Rising
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.76
Model Güven Derecesi:
%80
New Mexico United - Phoenix Rising mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 1.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Phoenix Rising %49.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
New Mexico United xG
1.60
Dengeli
Phoenix Rising xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.9
X (Beraberlik)
%25.0
2 (Deplasman)
%49.0
Çifte Şans 1X: %51.0
Çifte Şans X2: %74.1
Çifte Şans 12: %75.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1
0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.8
1.5 Alt: %19.2
2.5 Üst: %57.6
2.5 Alt: %42.4
3.5 Üst: %35.2
3.5 Alt: %64.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.5
KG Yok
%40.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
1-2
%9.6
0-1
%8.0
0-2
%7.8
2-1
%6.7
2-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.5
İY X: %40.5
İY 2: %37.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.1
İY 0.5 Alt: %26.9
İY 1.5 Üst: %39.8
İY 1.5 Alt: %60.2
İY 2.5 Üst: %15.3
İY 2.5 Alt: %84.7
İY 3.5 Üst: %4.6
İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
5.51
=
Toplam
10.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.5
8.5 Alt: %32.5
9.5 Üst: %55.1
9.5 Alt: %44.9
10.5 Üst: %42.6
10.5 Alt: %57.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.63 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.53)
İY 4.5 Üst: %49.3
İY 4.5 Alt: %50.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.3 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %55.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.5
Ev: 11.6 • Dep: 13.9
İsabetli Şut
8.9
Ev: 4.1 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.3
21.5 Alt: %21.7
23.5 Şut Üst: %64.4
23.5 Alt: %35.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.3
7.5 Alt: %33.7
8.5 İsabetli Üst: %53.0
8.5 Alt: %47.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNew Mexico United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Phoenix Rising
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
New Mexico United (+0.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Phoenix Rising (-0.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.16 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
| -1.25 | @8.46 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -1.00 | @7.77 | %12.9 | %15.1 | @1.15 | %87.1 |
| -0.75 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| -0.50 | @3.84 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -0.25 | @3.35 | %29.8 | %0.0 | @1.42 | %70.2 |
| 0.0 | @2.87 | %34.9 | %25.3 | @1.54 | %65.1 |
| +0.25 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| +0.50 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| +0.75 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +1.00 | @1.52 | %65.9 | %22.0 | @2.93 | %34.2 |
| +1.25 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| +1.50 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.75 | %26.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.55 | %22.0 |
| +2.00 | @1.34 | %74.7 | %23.5 | @3.94 | %25.4 |
| +2.25 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| +2.50 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +2.75 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| +3.00 | @2.25 | %44.5 | %22.7 | @1.80 | %55.5 |
| +3.25 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| +3.50 | @2.90 | %34.4 | %0.0 | @1.53 | %65.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.9% | 8.1% | 7.9% | 4.6% | 2.0% | 0.7% |
| 1 Gol | 5.4% | 11.8% | 9.7% | 5.7% | 2.5% | 0.9% |
| 2 Gol | 3.8% | 6.8% | 6.0% | 3.5% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.6% | 2.8% | 2.5% | 1.4% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.9% | 0.8% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
New Mexico United — Son 5 Maç
M
vs Phoenix Rising (D)
3 - 0
G
vs Phoenix Rising (D)
0 - 1
B
vs Phoenix Rising (D)
3 - 3
M
vs Phoenix Rising (E)
1 - 2
G
vs Phoenix Rising (E)
2 - 1
Phoenix Rising — Son 5 Maç
G
vs New Mexico United (E)
3 - 0
B
vs Oakland Roots (E)
2 - 2
M
vs New Mexico United (E)
0 - 1
B
vs Oakland Roots (E)
3 - 3
G
vs Oakland Roots (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | USL Championship | Phoenix Rising | 3 - 0 | New Mexico United |
| 05.10.2025 | USL Championship | Phoenix Rising | 0 - 1 | New Mexico United |
| 01.06.2025 | USL League One Cup | Phoenix Rising | 3 - 3 | New Mexico United |
| 11.05.2025 | USL Championship | New Mexico United | 1 - 2 | Phoenix Rising |
| 04.11.2024 | USL Championship | New Mexico United | 2 - 1 | Phoenix Rising |
| 10.10.2024 | USL Championship | New Mexico United | 1 - 2 | Phoenix Rising |
| 31.03.2024 | USL Championship | Phoenix Rising | 0 - 1 | New Mexico United |
| 08.10.2023 | USL Championship | Phoenix Rising | 1 - 2 | New Mexico United |