Saudi-Arabia
Division 2 •
28.02.2026 — 22:00
Hetten FC
Elo: 1437λ (Beklenen Gol): 1.22
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Al Safa
Elo: 1517λ (Beklenen Gol): 1.58
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hetten FC - Al Safa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Al Safa %44.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hetten FC xG
1.55
Dengeli
Al Safa xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.6
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%44.8
Çifte Şans 1X: %55.2
Çifte Şans X2: %71.5
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.9
0.5 Alt: %7.1
1.5 Üst: %77.6
1.5 Alt: %22.4
2.5 Üst: %52.9
2.5 Alt: %47.1
3.5 Üst: %30.6
3.5 Alt: %69.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.7
KG Yok
%43.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.6
1-2
%9.3
0-1
%8.8
0-2
%7.6
2-1
%7.1
0-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8
İY X: %42.3
İY 2: %33.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.7
İY 0.5 Alt: %29.3
İY 1.5 Üst: %36.5
İY 1.5 Alt: %63.5
İY 2.5 Üst: %13.2
İY 2.5 Alt: %86.8
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.53
+
Dep
5.11
=
Toplam
9.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.5
8.5 Alt: %37.5
9.5 Üst: %49.6
9.5 Alt: %50.4
10.5 Üst: %37.2
10.5 Alt: %62.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.43 Korner (Ev: 2.08, Dep: 2.35)
İY 4.5 Üst: %45.5
İY 4.5 Alt: %54.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.3 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %50.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.3
Ev: 11.5 • Dep: 12.8
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.1 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %70.5
21.5 Alt: %29.5
23.5 Şut Üst: %54.9
23.5 Alt: %45.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.0
7.5 Alt: %39.0
8.5 İsabetli Üst: %47.2
8.5 Alt: %52.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHetten FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Al Safa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hetten FC (+0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Al Safa (-0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.27 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.25 | @7.59 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -1.00 | @6.91 | %14.5 | %16.5 | @1.17 | %85.5 |
| -0.75 | @4.51 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| -0.50 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -0.25 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| 0.0 | @2.56 | %39.1 | %26.8 | @1.64 | %60.9 |
| +0.25 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| +0.50 | @1.80 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +0.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +1.00 | @1.41 | %70.8 | %21.7 | @3.42 | %29.3 |
| +1.25 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +1.50 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +2.00 | @1.43 | %70.0 | %25.0 | @3.33 | %30.0 |
| +2.25 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.50 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +2.75 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +3.00 | @2.58 | %38.8 | %22.4 | @1.63 | %61.2 |
| +3.25 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| +3.50 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.1% | 8.8% | 7.7% | 4.0% | 1.6% | 0.5% |
| 1 Gol | 6.6% | 12.7% | 9.3% | 4.9% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.6% | 7.2% | 5.7% | 3.0% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.9% | 2.9% | 2.3% | 1.2% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.9% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Hetten FC — Son 5 Maç
M
vs Al Nairyah (E)
0 - 1
M
vs Al Gottah (D)
4 - 2
B
vs Al Loa (E)
2 - 2
Al Safa — Son 5 Maç
M
vs Al Loa (E)
0 - 1
G
vs Ohod (D)
2 - 3
M
vs Al-Wajj (D)
1 - 0
G
vs Al Saqer (E)
1 - 0
G
vs Al-Wajj (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.