Saudi-Arabia
Division 2 •
13.03.2026 — 22:00
Al Saqer
Elo: 1549λ (Beklenen Gol): 1.29
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Al Safa
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Al Saqer - Al Safa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Al Saqer %51.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Al Saqer xG
1.60
Dengeli
Al Safa xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.3
X (Beraberlik)
%31.0
2 (Deplasman)
%17.7
Çifte Şans 1X: %82.3
Çifte Şans X2: %48.8
Çifte Şans 12: %69.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.6
0.5 Alt: %15.4
1.5 Üst: %58.5
1.5 Alt: %41.5
2.5 Üst: %30.6
2.5 Alt: %69.4
3.5 Üst: %13.1
3.5 Alt: %86.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%35.4
KG Yok
%64.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%17.7
0-0
%15.3
1-1
%12.9
2-0
%12.0
0-1
%8.4
2-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.0
İY X: %50.3
İY 2: %14.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.6
İY 0.5 Alt: %42.4
İY 1.5 Üst: %22.2
İY 1.5 Alt: %77.8
İY 2.5 Üst: %5.8
İY 2.5 Alt: %94.2
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.68
+
Dep
3.11
=
Toplam
7.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.8
8.5 Alt: %62.3
9.5 Üst: %25.7
9.5 Alt: %74.3
10.5 Üst: %16.3
10.5 Alt: %83.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.58 Korner (Ev: 2.15, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %29.0
İY 4.5 Alt: %71.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.8 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %22.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19
Ev: 11.9 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
6.7
Ev: 4.2 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.6
21.5 Alt: %72.4
23.5 Şut Üst: %15.2
23.5 Alt: %84.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.3
7.5 Alt: %64.7
8.5 İsabetli Üst: %22.9
8.5 Alt: %77.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAl Saqer
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Al Safa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Al Saqer (-0.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Al Safa (+0.50)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.09 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| -1.25 | @3.54 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| -1.00 | @3.00 | %33.4 | %26.7 | @1.50 | %66.6 |
| -0.75 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| -0.25 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| 0.0 | @1.35 | %74.2 | %31.1 | @3.87 | %25.8 |
| +0.25 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.75 | %21.1 |
| +0.50 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.62 | %17.8 |
| +0.75 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.25 | %12.1 |
| +1.00 | @1.06 | %94.4 | %12.9 | @17.85 | %5.6 |
| +1.25 | @1.06 | %94.8 | %0.0 | @19.17 | %5.2 |
| +1.50 | @1.05 | %95.1 | %0.0 | @20.49 | %4.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +2.00 | @2.36 | %42.3 | %28.0 | @1.73 | %57.7 |
| +2.25 | @2.82 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| +2.50 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| +2.75 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +3.00 | @6.37 | %15.7 | %17.5 | @1.19 | %84.3 |
| +3.25 | @7.04 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| +3.50 | @7.72 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.4% | 8.4% | 3.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.7% | 13.0% | 3.9% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.0% | 7.8% | 2.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.2% | 3.3% | 1.1% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Al Saqer — Son 5 Maç
G
vs Al Nairyah (D)
0 - 2
G
vs Mudhar Club (D)
0 - 2
M
vs Al Safa (D)
1 - 0
Al Safa — Son 5 Maç
G
vs Arar (E)
2 - 1
M
vs Hetten FC (D)
2 - 1
M
vs Al Loa (E)
0 - 1
M
vs Al-Wajj (D)
1 - 0
G
vs Al Saqer (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.12.2025 | Division 2 | Al Safa | 1 - 0 | Al Saqer |