Fransa
Ligue 1 •
22.05.2026 — 20:00
Wally Daan
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 0.59
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Gorée
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 0.52
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wally Daan - Gorée mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.59, Dep: 0.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wally Daan %29.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %10.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %18.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %45.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wally Daan xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Gorée xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.59 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.7
X (Beraberlik)
%45.3
2 (Deplasman)
%24.9
Çifte Şans 1X: %75.1
Çifte Şans X2: %70.3
Çifte Şans 12: %54.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %66.4
0.5 Alt: %33.7
1.5 Üst: %31.3
1.5 Alt: %68.7
2.5 Üst: %10.2
2.5 Alt: %89.8
3.5 Üst: %2.7
3.5 Alt: %97.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%18.9
KG Yok
%81.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%33.7
1-0
%18.7
0-1
%16.3
1-1
%10.9
2-0
%5.8
0-2
%4.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.8
İY X: %65.0
İY 2: %16.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %39.1
İY 0.5 Alt: %60.9
İY 1.5 Üst: %9.3
İY 1.5 Alt: %90.7
İY 2.5 Üst: %1.4
İY 2.5 Alt: %98.6
İY 3.5 Üst: %0.2
İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.27
+
Dep
2.84
=
Toplam
6.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %16.4
8.5 Alt: %83.6
9.5 Üst: %9.2
9.5 Alt: %90.8
10.5 Üst: %4.7
10.5 Alt: %95.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.81 Korner (Ev: 1.51, Dep: 1.3)
İY 4.5 Üst: %15.4
İY 4.5 Alt: %84.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.8 |
Eşit: %16.3 |
Dep: %35.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
14
Ev: 7.7 • Dep: 6.3
İsabetli Şut
4.9
Ev: 2.7 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %2.9
21.5 Alt: %97.1
23.5 Şut Üst: %0.9
23.5 Alt: %99.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %12.3
7.5 Alt: %87.7
8.5 İsabetli Üst: %6.2
8.5 Alt: %93.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWally Daan
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gorée
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wally Daan (0.0)
@1.84
%54.4 İhtimal
İade (Push): %45.3
Gorée (+0.00)
@2.19
%45.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.20
%31.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.46
%68.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.77 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| -1.25 | @11.37 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
| -1.00 | @9.97 | %10.0 | %21.9 | @1.11 | %90.0 |
| -0.75 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -0.50 | @3.36 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| -0.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.62 | %61.5 |
| 0.0 Ana Hat | @1.84 | %54.4 | %45.3 | @2.19 | %45.6 |
| +0.25 | @1.48 | %67.8 | %0.0 | @3.10 | %32.2 |
| +0.50 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %24.9 |
| +0.75 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.88 | %17.0 |
| +1.00 | @1.08 | %92.8 | %19.1 | @13.84 | %7.2 |
| +1.25 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.48 | %6.5 |
| +1.50 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.11 | %5.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @4.31 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| +2.00 | @7.74 | %12.9 | %21.1 | @1.15 | %87.1 |
| +2.25 | @8.77 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| +2.50 | @9.81 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
| +2.75 | @14.97 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
| +3.00 | @34.78 | %2.9 | %7.5 | @1.03 | %97.1 |
| +3.25 | @36.20 | %2.8 | %0.0 | @1.03 | %97.2 |
| +3.50 | @37.62 | %2.7 | %0.0 | @1.03 | %97.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 33.7% | 16.3% | 4.4% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.7% | 10.9% | 2.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 5.8% | 3.0% | 0.8% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Wally Daan — Son 5 Maç
M
vs Teungueth (E)
0 - 1
B
vs Stade de Mbour (D)
1 - 1
G
vs DSC (D)
1 - 2
M
vs Ouakam (D)
1 - 0
G
vs AS Camberene (D)
1 - 2
Gorée — Son 5 Maç
G
vs AJEL (E)
2 - 1
M
vs Ouakam (D)
2 - 0
B
vs HLM (E)
1 - 1
B
vs AS Camberene (D)
0 - 0
B
vs Casa Sport (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.