Spain
Tercera División RFEF - Group 16 •
10.05.2026 — 13:00
Peña Balsamaiso
Elo: 1391λ (Beklenen Gol): 0.93
0 - 5
Tamamlandı
İY: 0 - 4
UD Logroñés II
Elo: 1524λ (Beklenen Gol): 3.37
Model Güven Derecesi:
%87
Peña Balsamaiso - UD Logroñés II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 3.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Logroñés II %82.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %11.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Peña Balsamaiso xG
1.24
Dengeli
UD Logroñés II xG
3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%6.3
X (Beraberlik)
%11.1
2 (Deplasman)
%82.7
Çifte Şans 1X: %17.3
Çifte Şans X2: %93.7
Çifte Şans 12: %88.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.1
1.5 Alt: %6.9
2.5 Üst: %80.1
2.5 Alt: %19.9
3.5 Üst: %62.0
3.5 Alt: %38.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.7
KG Yok
%41.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%8.7
1-3
%8.1
0-2
%7.8
0-4
%7.4
1-2
%7.2
1-4
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %9.4
İY X: %27.1
İY 2: %63.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.6
İY 0.5 Alt: %15.4
İY 1.5 Üst: %57.5
İY 1.5 Alt: %42.5
İY 2.5 Üst: %29.2
İY 2.5 Alt: %70.8
İY 3.5 Üst: %11.4
İY 3.5 Alt: %88.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.95
+
Dep
8.97
=
Toplam
12.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.6
8.5 Alt: %10.4
9.5 Üst: %82.9
9.5 Alt: %17.1
10.5 Üst: %74.1
10.5 Alt: %25.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.94 Korner (Ev: 1.82, Dep: 4.13)
İY 4.5 Üst: %70.7
İY 4.5 Alt: %29.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %5.9 |
Eşit: %4.3 |
Dep: %89.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.7
Ev: 9.7 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.5
Ev: 3.5 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.0
21.5 Alt: %6.0
23.5 Şut Üst: %87.5
23.5 Alt: %12.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.4
7.5 Alt: %11.6
8.5 İsabetli Üst: %80.6
8.5 Alt: %19.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPeña Balsamaiso
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Logroñés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Peña Balsamaiso (+2.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %22.4
UD Logroñés II (-2.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @45.41 | %2.2 | %0.0 | @1.02 | %97.8 |
| -1.25 | @44.31 | %2.3 | %0.0 | @1.02 | %97.7 |
| -1.00 | @43.20 | %2.3 | %4.9 | @1.02 | %97.7 |
| -0.75 | @21.06 | %4.8 | %0.0 | @1.05 | %95.3 |
| -0.50 | @14.16 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %92.9 |
| -0.25 | @13.27 | %7.5 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
| 0.0 | @12.38 | %8.1 | %12.6 | @1.09 | %91.9 |
| +0.25 | @7.02 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| +0.50 | @5.10 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| +0.75 | @4.62 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| +1.00 | @4.15 | %24.1 | %18.6 | @1.32 | %75.9 |
| +1.25 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +1.50 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.78 | %8.5 |
| +2.00 | @1.10 | %90.8 | %14.7 | @10.84 | %9.2 |
| +2.25 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.08 | %16.4 |
| +2.50 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +2.75 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
| +3.00 | @1.40 | %71.6 | %20.6 | @3.52 | %28.4 |
| +3.25 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.7 |
| +3.50 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 4.9% | 8.8% | 9.9% | 8.4% | 5.6% |
| 1 Gol | 1.1% | 5.2% | 8.2% | 9.2% | 7.8% | 5.2% |
| 2 Gol | 0.7% | 2.3% | 3.8% | 4.3% | 3.6% | 2.4% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.7% | 1.2% | 1.3% | 1.1% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.3% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Peña Balsamaiso — Son 5 Maç
M
vs Oyonesa (D)
4 - 3
M
vs Pradejón (E)
0 - 2
M
vs Anguiano (D)
4 - 2
M
vs Haro Deportivo (E)
2 - 5
M
vs Agoncillo (D)
4 - 1
UD Logroñés II — Son 5 Maç
G
vs Autol (E)
8 - 0
G
vs Peña Balsamaiso (E)
6 - 1
G
vs Peña Balsamaiso (E)
5 - 1
G
vs Peña Balsamaiso (D)
1 - 2
M
vs Peña Balsamaiso (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 16 | UD Logroñés II | 6 - 1 | Peña Balsamaiso |
| 09.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 16 | UD Logroñés II | 5 - 1 | Peña Balsamaiso |
| 27.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 16 | Peña Balsamaiso | 1 - 2 | UD Logroñés II |
| 04.02.2024 | Tercera División RFEF - Group 16 | Peña Balsamaiso | 1 - 0 | UD Logroñés II |
| 17.09.2023 | Tercera División RFEF - Group 16 | UD Logroñés II | 1 - 0 | Peña Balsamaiso |