Malezya
Première Division •
19.05.2026 — 19:30
Derby Academie
Elo: 1516λ (Beklenen Gol): 0.91
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Onze Créateurs
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 0.52
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Derby Academie - Onze Créateurs mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.91, Dep: 0.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Derby Academie %42.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %17.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %24.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Derby Academie xG
1.24
Dengeli
Onze Créateurs xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.6
X (Beraberlik)
%38.3
2 (Deplasman)
%19.0
Çifte Şans 1X: %81.0
Çifte Şans X2: %57.4
Çifte Şans 12: %61.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %75.2
0.5 Alt: %24.8
1.5 Üst: %42.6
1.5 Alt: %57.4
2.5 Üst: %17.3
2.5 Alt: %82.7
3.5 Üst: %5.7
3.5 Alt: %94.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%24.9
KG Yok
%75.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%24.8
1-0
%21.1
1-1
%12.1
0-1
%11.5
2-0
%10.0
2-1
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.6
İY X: %58.5
İY 2: %14.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %47.1
İY 0.5 Alt: %53.0
İY 1.5 Üst: %14.0
İY 1.5 Alt: %86.0
İY 2.5 Üst: %2.8
İY 2.5 Alt: %97.3
İY 3.5 Üst: %0.4
İY 3.5 Alt: %99.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.92
+
Dep
2.83
=
Toplam
6.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %23.9
8.5 Alt: %76.1
9.5 Üst: %14.5
9.5 Alt: %85.5
10.5 Üst: %8.2
10.5 Alt: %91.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.1 Korner (Ev: 1.8, Dep: 1.3)
İY 4.5 Üst: %20.2
İY 4.5 Alt: %79.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.8 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %26.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.9
Ev: 9.6 • Dep: 6.3
İsabetli Şut
5.6
Ev: 3.4 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %8.6
21.5 Alt: %91.4
23.5 Şut Üst: %3.5
23.5 Alt: %96.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %20.1
7.5 Alt: %79.9
8.5 İsabetli Üst: %11.3
8.5 Alt: %88.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDerby Academie
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Onze Créateurs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Derby Academie (-0.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Onze Créateurs (+0.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.35
%42.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.74
%57.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.25 | %16.0 | %0.0 | @1.19 | %84.0 |
| -1.25 | @5.42 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| -1.00 | @4.59 | %21.8 | %26.6 | @1.28 | %78.2 |
| -0.75 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| -0.50 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| -0.25 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
| 0.0 | @1.45 | %69.1 | %38.3 | @3.24 | %30.9 |
| +0.25 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.25 | %23.6 |
| +0.50 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.0 |
| +0.75 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.91 | %12.7 |
| +1.00 | @1.05 | %94.8 | %14.6 | @19.38 | %5.2 |
| +1.25 | @1.05 | %95.3 | %0.0 | @21.05 | %4.8 |
| +1.50 | @1.05 | %95.6 | %0.0 | @22.71 | %4.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.91 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +2.00 | @4.31 | %23.2 | %25.3 | @1.30 | %76.8 |
| +2.25 | @5.04 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| +2.50 | @5.77 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| +2.75 | @8.19 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| +3.00 | @15.59 | %6.4 | %11.7 | @1.07 | %93.6 |
| +3.25 | @16.61 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| +3.50 | @17.64 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 24.8% | 11.5% | 3.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 21.1% | 12.1% | 2.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.0% | 5.2% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.0% | 1.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Derby Academie — Son 5 Maç
G
vs Diarra (D)
1 - 4
B
vs Stade Malien Bamako (E)
0 - 0
B
vs Binga (D)
0 - 0
G
vs US Bougouba (E)
2 - 0
B
vs ASKO (E)
0 - 0
Onze Créateurs — Son 5 Maç
M
vs Stade Malien Bamako (E)
1 - 2
G
vs US Bougouba (D)
0 - 2
M
vs Djoliba (D)
1 - 0
G
vs Bougouni (E)
2 - 1
M
vs Bougouni (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.