Malezya
Première Division •
08.04.2026 — 19:45
ASKO
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 1.08
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Stade Malien Bamako
Elo: 1610λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
ASKO - Stade Malien Bamako mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre ASKO %45.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
ASKO xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade Malien Bamako xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.1
X (Beraberlik)
%34.4
2 (Deplasman)
%20.5
Çifte Şans 1X: %79.5
Çifte Şans X2: %54.9
Çifte Şans 12: %65.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.1
0.5 Alt: %18.9
1.5 Üst: %52.2
1.5 Alt: %47.8
2.5 Üst: %24.8
2.5 Alt: %75.3
3.5 Üst: %9.6
3.5 Alt: %90.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%32.0
KG Yok
%68.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.9
1-0
%18.5
1-1
%13.3
2-0
%10.5
0-1
%10.5
2-1
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.4
İY X: %53.8
İY 2: %15.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.4
İY 0.5 Alt: %46.7
İY 1.5 Üst: %18.6
İY 1.5 Alt: %81.4
İY 2.5 Üst: %4.4
İY 2.5 Alt: %95.7
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.26
+
Dep
3.09
=
Toplam
7.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.7
8.5 Alt: %68.3
9.5 Üst: %20.6
9.5 Alt: %79.4
10.5 Üst: %12.5
10.5 Alt: %87.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.38 Korner (Ev: 1.96, Dep: 1.42)
İY 4.5 Üst: %25.2
İY 4.5 Alt: %74.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.6 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %26.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.7
Ev: 10.6 • Dep: 7
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.8 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %18.0
21.5 Alt: %82.0
23.5 Şut Üst: %8.8
23.5 Alt: %91.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.4
7.5 Alt: %71.6
8.5 İsabetli Üst: %17.4
8.5 Alt: %82.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiASKO
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Malien Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
ASKO (-0.25)
@1.84
%54.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Malien Bamako (+0.25)
@2.19
%45.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -1.25 | @4.57 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| -1.00 | @3.89 | %25.7 | %26.0 | @1.35 | %74.3 |
| -0.75 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| -0.50 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| -0.25 Ana Hat | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| 0.0 | @1.46 | %68.7 | %34.5 | @3.20 | %31.3 |
| +0.25 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
| +0.50 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +0.75 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.09 | %14.1 |
| +1.00 | @1.07 | %93.4 | %14.9 | @15.18 | %6.6 |
| +1.25 | @1.06 | %93.9 | %0.0 | @16.51 | %6.1 |
| +1.50 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.84 | %5.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +2.00 | @2.94 | %34.0 | %27.4 | @1.52 | %66.0 |
| +2.25 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| +2.50 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| +2.75 | @5.41 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| +3.00 | @8.92 | %11.2 | %15.2 | @1.13 | %88.8 |
| +3.25 | @9.72 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| +3.50 | @10.52 | %9.5 | %0.0 | @1.11 | %90.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.9% | 10.5% | 3.6% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.5% | 13.3% | 3.9% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.5% | 6.7% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.8% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
ASKO — Son 5 Maç
G
vs Bougouni (E)
2 - 1
G
vs Afrique Football Élite (E)
2 - 0
B
vs Derby Academie (D)
0 - 0
G
vs Mali Coura (E)
2 - 0
G
vs Afrique Football Élite (D)
0 - 1
Stade Malien Bamako — Son 5 Maç
B
vs Afrique Football Élite (D)
0 - 0
G
vs Afrique Football Élite (E)
1 - 0
B
vs Afrique Football Élite (D)
0 - 0
M
vs Afrique Football Élite (D)
1 - 0
G
vs Afrique Football Élite (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.