Malezya
Première Division •
13.06.2026 — 19:15
Diarra
Elo: 1454λ (Beklenen Gol): 0.73
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Stade Malien Bamako
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 1.74
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Diarra - Stade Malien Bamako mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.73, Dep: 1.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade Malien Bamako %60.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Diarra xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade Malien Bamako xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.73 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.4
X (Beraberlik)
%24.8
2 (Deplasman)
%60.9
Çifte Şans 1X: %39.1
Çifte Şans X2: %85.6
Çifte Şans 12: %75.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.6
0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.3
1.5 Alt: %28.7
2.5 Üst: %44.7
2.5 Alt: %55.3
3.5 Üst: %23.5
3.5 Alt: %76.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.3
KG Yok
%56.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.0
0-2
%12.9
1-1
%11.5
1-2
%9.3
0-0
%9.3
0-3
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.7
İY X: %43.3
İY 2: %43.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.3
İY 0.5 Alt: %33.7
İY 1.5 Üst: %31.0
İY 1.5 Alt: %69.0
İY 2.5 Üst: %10.0
İY 2.5 Alt: %90.0
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.54
+
Dep
5.46
=
Toplam
9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.4
8.5 Alt: %45.6
9.5 Üst: %41.3
9.5 Alt: %58.7
10.5 Üst: %29.4
10.5 Alt: %70.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.14 Korner (Ev: 1.63, Dep: 2.51)
İY 4.5 Üst: %39.9
İY 4.5 Alt: %60.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %20.8 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %68.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.3
Ev: 8.5 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.2
21.5 Alt: %44.8
23.5 Şut Üst: %38.5
23.5 Alt: %61.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.1
7.5 Alt: %48.9
8.5 İsabetli Üst: %37.2
8.5 Alt: %62.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDiarra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Malien Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Diarra (+1.00)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %25.7
Stade Malien Bamako (-1.00)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.04
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @23.50 | %4.3 | %0.0 | @1.04 | %95.7 |
| -1.25 | @22.30 | %4.5 | %0.0 | @1.05 | %95.5 |
| -1.00 | @21.09 | %4.7 | %10.3 | @1.05 | %95.3 |
| -0.75 | @10.10 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| -0.50 | @6.89 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -0.25 | @6.03 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| 0.0 | @5.17 | %19.4 | %25.0 | @1.24 | %80.7 |
| +0.25 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| +0.50 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +0.75 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +1.00 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %25.7 | @2.14 | %46.8 |
| +1.25 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +1.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.50 | %66.6 | %0.0 | @2.99 | %33.4 |
| +2.00 | @1.65 | %60.5 | %26.9 | @2.53 | %39.5 |
| +2.25 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.04 | %48.9 |
| +2.50 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| +2.75 | @2.66 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| +3.00 | @3.45 | %29.0 | %21.4 | @1.41 | %71.0 |
| +3.25 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +3.50 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.4% | 14.1% | 13.0% | 7.5% | 3.3% | 1.1% |
| 1 Gol | 5.4% | 11.6% | 9.4% | 5.5% | 2.4% | 0.8% |
| 2 Gol | 2.3% | 3.9% | 3.4% | 2.0% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.0% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Diarra — Son 5 Maç
G
vs US Bougouba (D)
2 - 6
M
vs Djoliba (E)
1 - 2
G
vs Afrique Football Élite (D)
0 - 1
B
vs ASKO (E)
0 - 0
M
vs Réal Bamako (D)
2 - 1
Stade Malien Bamako — Son 5 Maç
B
vs USFAS Bamako (E)
2 - 2
G
vs Onze Créateurs (D)
1 - 2
B
vs Derby Academie (D)
0 - 0
G
vs US Bougouba (E)
1 - 0
G
vs ASKO (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.