Portekiz
1a Divisão - Women •
25.04.2026 — 13:00
Marítimo W
Elo: 1432λ (Beklenen Gol): 1.50
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Vitoria Guimaraes W
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.63
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Marítimo W - Vitoria Guimaraes W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.63 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vitoria Guimaraes W %40.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Marítimo W xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vitoria Guimaraes W xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.7
X (Beraberlik)
%25.3
2 (Deplasman)
%40.1
Çifte Şans 1X: %59.9
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %74.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.8
0.5 Alt: %5.2
1.5 Üst: %82.8
1.5 Alt: %17.2
2.5 Üst: %60.6
2.5 Alt: %39.4
3.5 Üst: %38.3
3.5 Alt: %61.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.4
KG Yok
%36.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
1-2
%8.7
2-1
%8.0
2-2
%6.5
0-1
%6.3
0-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3
İY X: %40.0
İY 2: %31.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.7
İY 0.5 Alt: %25.4
İY 1.5 Üst: %42.0
İY 1.5 Alt: %58.0
İY 2.5 Üst: %16.8
İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.11
+
Dep
5.23
=
Toplam
10.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.4
8.5 Alt: %29.7
9.5 Üst: %58.3
9.5 Alt: %41.7
10.5 Üst: %45.9
10.5 Alt: %54.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.75 Korner (Ev: 2.35, Dep: 2.4)
İY 4.5 Üst: %51.5
İY 4.5 Alt: %48.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.3 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %45.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 13.2 • Dep: 13.1
İsabetli Şut
9.2
Ev: 4.7 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.8
21.5 Alt: %17.3
23.5 Şut Üst: %70.3
23.5 Alt: %29.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.0
7.5 Alt: %30.0
8.5 İsabetli Üst: %57.1
8.5 Alt: %42.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMarítimo W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vitoria Guimaraes W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Marítimo W (0.0)
@2.15
%46.4 İhtimal
İade (Push): %25.5
Vitoria Guimaraes W (+0.00)
@1.87
%53.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.94
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.03 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.25 | @5.49 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| -1.00 | @4.95 | %20.2 | %18.0 | @1.25 | %79.8 |
| -0.75 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -0.50 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| -0.25 | @2.52 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| 0.0 Ana Hat | @2.15 | %46.4 | %25.5 | @1.87 | %53.6 |
| +0.25 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +0.50 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +0.75 | @1.50 | %66.6 | %0.0 | @3.00 | %33.4 |
| +1.00 | @1.34 | %74.8 | %19.6 | @3.96 | %25.3 |
| +1.25 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.44 | %22.5 |
| +1.50 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.92 | %20.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.11 | %19.6 |
| +2.00 | @1.29 | %77.6 | %22.4 | @4.46 | %22.4 |
| +2.25 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +2.50 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +2.75 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +3.00 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %22.6 | @1.94 | %51.4 |
| +3.25 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +3.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.2% | 6.4% | 5.9% | 3.2% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 5.8% | 11.6% | 8.8% | 4.8% | 2.0% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.0% | 8.1% | 6.6% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 2.5% | 4.1% | 3.3% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.5% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Marítimo W — Son 5 Maç
M
vs Racing Power W (D)
3 - 0
B
vs Damaiense W (E)
3 - 3
G
vs Damaiense W (D)
0 - 2
G
vs Damaiense W (E)
2 - 1
M
vs Damaiense W (E)
1 - 4
Vitoria Guimaraes W — Son 5 Maç
B
vs Valadares Gaia W (E)
1 - 1
B
vs Damaiense W (D)
1 - 1
G
vs Sporting Braga W (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.