İngiltere
Premier League •
10.05.2026 — 19:00
Bahrain SC
Elo: 1410λ (Beklenen Gol): 0.95
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Al Najma
Elo: 1393λ (Beklenen Gol): 2.22
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bahrain SC - Al Najma mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 2.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Al Najma %65.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bahrain SC xG
1.24
Dengeli
Al Najma xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.3
X (Beraberlik)
%20.3
2 (Deplasman)
%65.4
Çifte Şans 1X: %34.6
Çifte Şans X2: %85.7
Çifte Şans 12: %79.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0
0.5 Alt: %5.0
1.5 Üst: %83.2
1.5 Alt: %16.8
2.5 Üst: %61.5
2.5 Alt: %38.5
3.5 Üst: %39.2
3.5 Alt: %60.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.5
KG Yok
%44.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%10.3
1-2
%9.8
1-1
%9.5
0-1
%8.6
0-3
%7.6
1-3
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.9
İY X: %37.1
İY 2: %48.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.2
İY 0.5 Alt: %24.8
İY 1.5 Üst: %42.4
İY 1.5 Alt: %57.6
İY 2.5 Üst: %17.0
İY 2.5 Alt: %83.0
İY 3.5 Üst: %5.4
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.92
+
Dep
6.2
=
Toplam
10.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.0
8.5 Alt: %32.0
9.5 Üst: %55.6
9.5 Alt: %44.4
10.5 Üst: %43.1
10.5 Alt: %56.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.65 Korner (Ev: 1.8, Dep: 2.85)
İY 4.5 Üst: %49.7
İY 4.5 Alt: %50.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %18.9 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %71.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.5
Ev: 9.6 • Dep: 15.9
İsabetli Şut
8.9
Ev: 3.4 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.3
21.5 Alt: %21.7
23.5 Şut Üst: %64.5
23.5 Alt: %35.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.1
7.5 Alt: %33.9
8.5 İsabetli Üst: %52.7
8.5 Alt: %47.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBahrain SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Al Najma
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bahrain SC (+1.25)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Al Najma (-1.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %22.9
+3.00 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @19.96 | %5.0 | %0.0 | @1.05 | %95.0 |
| -1.25 | @19.01 | %5.3 | %0.0 | @1.06 | %94.7 |
| -1.00 | @18.05 | %5.5 | %9.6 | @1.06 | %94.5 |
| -0.75 | @9.71 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| -0.50 | @6.85 | %14.6 | %0.0 | @1.17 | %85.4 |
| -0.25 | @6.14 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| 0.0 | @5.42 | %18.4 | %20.9 | @1.23 | %81.6 |
| +0.25 | @3.58 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| +0.50 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| +0.75 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| +1.00 | @2.17 | %46.2 | %23.2 | @1.86 | %53.8 |
| +1.25 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +1.50 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.15 | %19.4 |
| +2.00 | @1.29 | %77.8 | %22.3 | @4.51 | %22.2 |
| +2.25 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +2.50 | @1.65 | %60.4 | %0.0 | @2.53 | %39.6 |
| +2.75 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +3.00 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %22.9 | @1.95 | %51.3 |
| +3.25 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +3.50 | @2.66 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.0% | 8.9% | 10.6% | 7.8% | 4.4% | 1.9% |
| 1 Gol | 3.4% | 9.8% | 10.1% | 7.5% | 4.2% | 1.8% |
| 2 Gol | 2.0% | 4.3% | 4.8% | 3.6% | 2.0% | 0.9% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.4% | 1.5% | 1.1% | 0.6% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Bahrain SC — Son 5 Maç
M
vs Malkiya (E)
0 - 4
M
vs Al Shabab (D)
1 - 0
M
vs Al Ahli (E)
1 - 2
M
vs A'Ali (D)
2 - 1
M
vs Khalidiya (E)
1 - 4
Al Najma — Son 5 Maç
M
vs Budaiya (E)
1 - 2
B
vs Al Shabab (D)
1 - 1
M
vs Al Riffa (E)
1 - 2
B
vs Al Riffa (D)
1 - 1
B
vs Manama (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.