Maç Listesine Dön
Hollanda Eerste Divisie • 04.05.2026 — 02:00

Leo Victor

Elo: 1594
λ (Beklenen Gol): 2.16
4 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

FC Inter Wanica

Elo: 1416
λ (Beklenen Gol): 0.70
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Leo Victor - FC Inter Wanica mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.16, Dep: 0.70 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Leo Victor %70.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %64.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Leo Victor xG 2.35
Dengeli
FC Inter Wanica xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %70.3
X (Beraberlik) %19.6
2 (Deplasman) %10.1

Çifte Şans 1X: %89.9
Çifte Şans X2: %29.7
Çifte Şans 12: %80.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.5 0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %78.6 1.5 Alt: %21.4
2.5 Üst: %54.6 2.5 Alt: %45.4
3.5 Üst: %32.3 3.5 Alt: %67.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.3
KG Yok %54.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%13.3
1-0
%11.7
3-0
%9.6
2-1
%9.4
1-1
%9.3
3-1
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.7 İY X: %38.1 İY 2: %11.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.7 İY 0.5 Alt: %28.3
İY 1.5 Üst: %37.4 İY 1.5 Alt: %62.6
İY 2.5 Üst: %13.8 İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %3.9 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.43
+
Dep 3.23
=
Toplam 9.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.8 8.5 Alt: %37.2
9.5 Üst: %50.0 9.5 Alt: %50.0
10.5 Üst: %37.5 10.5 Alt: %62.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.45 Korner (Ev: 2.96, Dep: 1.49)
İY 4.5 Üst: %45.8 İY 4.5 Alt: %54.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %81.0 | Eşit: %7.8 | Dep: %11.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.7
Ev: 17.2 • Dep: 7.5
İsabetli Şut 8.7
Ev: 6.1 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.3 21.5 Alt: %26.7
23.5 Şut Üst: %58.2 23.5 Alt: %41.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.8 7.5 Alt: %36.2
8.5 İsabetli Üst: %50.2 8.5 Alt: %49.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Leo Victor
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Inter Wanica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Leo Victor (-1.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Inter Wanica (+1.25)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
-1.25 Ana Hat @1.94 %51.6 %0.0 @2.07 %48.4
-1.00 @1.67 %59.9 %24.3 @2.49 %40.1
-0.75 @1.53 %65.5 %0.0 @2.89 %34.6
-0.50 @1.44 %69.7 %0.0 @3.29 %30.4
-0.25 @1.29 %77.4 %0.0 @4.42 %22.6
0.0 @1.15 %87.1 %20.0 @7.74 %12.9
+0.25 @1.13 %88.5 %0.0 @8.70 %11.5
+0.50 @1.12 %89.7 %0.0 @9.67 %10.3
+0.75 @1.07 %93.1 %0.0 @14.55 %6.9
+1.00 @1.03 %96.9 %7.4 @31.98 %3.1
+1.25 @1.03 %97.0 %0.0 @33.27 %3.0
+1.50 @1.03 %97.1 %0.0 @34.55 %2.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.1 %0.0 @4.01 %24.9
+2.00 @1.41 %71.0 %24.6 @3.45 %29.0
+2.25 @1.64 %61.0 %0.0 @2.57 %39.0
+2.50 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+2.75 Ana Hat @2.10 %47.5 %0.0 @1.91 %52.5
+3.00 @2.52 %39.8 %22.9 @1.66 %60.3
+3.25 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.4
+3.50 @3.26 %30.7 %0.0 @1.44 %69.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.5% 3.4% 1.4% 0.3% 0.1% 0.0%
1 Gol 11.9% 9.5% 3.1% 0.7% 0.1% 0.0%
2 Gol 13.6% 9.6% 3.4% 0.8% 0.1% 0.0%
3 Gol 9.8% 6.9% 2.4% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 5.3% 3.7% 1.3% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 2.3% 1.6% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
Leo Victor — Son 5 Maç
B vs Inter Moengotapoe (D)
0 - 0
G vs Transvaal (E)
2 - 0
G vs Notch (E)
2 - 1
FC Inter Wanica — Son 5 Maç
G vs Notch (D)
1 - 2
G vs Flora (E)
2 - 1
M vs Robin Hood (E)
0 - 7
M vs Voorwaarts (E)
0 - 4
M vs Inter Moengotapoe (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.