Malezya
Première Division •
31.05.2026 — 19:30
Stade Malien Bamako
Elo: 1568λ (Beklenen Gol): 1.12
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
USFAS Bamako
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade Malien Bamako - USFAS Bamako mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade Malien Bamako %43.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade Malien Bamako xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
USFAS Bamako xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.3
X (Beraberlik)
%33.2
2 (Deplasman)
%23.4
Çifte Şans 1X: %76.6
Çifte Şans X2: %56.7
Çifte Şans 12: %66.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.6
0.5 Alt: %16.4
1.5 Üst: %56.8
1.5 Alt: %43.2
2.5 Üst: %28.9
2.5 Alt: %71.1
3.5 Üst: %12.1
3.5 Alt: %87.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.6
KG Yok
%63.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.3
1-0
%16.3
1-1
%13.9
0-1
%10.6
2-0
%9.7
2-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.0
İY X: %51.8
İY 2: %18.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.4
İY 0.5 Alt: %43.6
İY 1.5 Üst: %21.2
İY 1.5 Alt: %78.8
İY 2.5 Üst: %5.4
İY 2.5 Alt: %94.6
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.34
+
Dep
3.33
=
Toplam
7.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.2
8.5 Alt: %63.8
9.5 Üst: %24.4
9.5 Alt: %75.6
10.5 Üst: %15.3
10.5 Alt: %84.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.53 Korner (Ev: 2, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %28.0
İY 4.5 Alt: %72.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.1 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %29.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.6
Ev: 10.9 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
6.5
Ev: 3.9 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.7
21.5 Alt: %75.3
23.5 Şut Üst: %13.2
23.5 Alt: %86.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.2
7.5 Alt: %66.9
8.5 İsabetli Üst: %21.2
8.5 Alt: %78.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStade Malien Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
USFAS Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stade Malien Bamako (-0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
USFAS Bamako (+0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.37 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| -1.25 | @4.71 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| -1.00 | @4.05 | %24.7 | %24.7 | @1.33 | %75.3 |
| -0.75 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| -0.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| 0.0 | @1.54 | %64.9 | %33.3 | @2.85 | %35.1 |
| +0.25 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
| +0.50 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +0.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.99 | %16.7 |
| +1.00 | @1.09 | %91.3 | %16.2 | @11.53 | %8.7 |
| +1.25 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.64 | %7.9 |
| +1.50 | @1.08 | %92.7 | %0.0 | @13.75 | %7.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| +2.00 | @2.50 | %40.0 | %28.0 | @1.67 | %60.0 |
| +2.25 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| +2.50 | @3.47 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.2 |
| +2.75 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| +3.00 | @6.95 | %14.4 | %16.9 | @1.17 | %85.6 |
| +3.25 | @7.65 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| +3.50 | @8.36 | %12.0 | %0.0 | @1.14 | %88.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.4% | 10.6% | 4.3% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.3% | 13.9% | 4.9% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.7% | 7.3% | 2.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.6% | 2.7% | 1.0% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Stade Malien Bamako — Son 5 Maç
G
vs Onze Créateurs (D)
1 - 2
B
vs Derby Academie (D)
0 - 0
G
vs Afrique Football Élite (E)
1 - 0
G
vs US Bougouba (E)
1 - 0
G
vs ASKO (D)
0 - 2
USFAS Bamako — Son 5 Maç
M
vs US Bougouba (E)
0 - 2
M
vs Djoliba (D)
2 - 1
G
vs Afrique Football Élite (E)
3 - 2
G
vs ASKO (D)
0 - 3
G
vs Réal Bamako (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.