Malezya
Première Division •
14.06.2026 — 21:15
USFAS Bamako
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 1.56
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Mali Coura
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
USFAS Bamako - Mali Coura mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.56, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre USFAS Bamako %45.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
USFAS Bamako xG
1.95
Dengeli
Mali Coura xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.0
X (Beraberlik)
%26.9
2 (Deplasman)
%28.2
Çifte Şans 1X: %71.8
Çifte Şans X2: %55.0
Çifte Şans 12: %73.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.6
0.5 Alt: %7.4
1.5 Üst: %76.8
1.5 Alt: %23.2
2.5 Üst: %51.7
2.5 Alt: %48.3
3.5 Üst: %29.6
3.5 Alt: %70.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.7
KG Yok
%44.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
2-1
%9.3
1-0
%9.1
2-0
%7.8
0-0
%7.3
1-2
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.9
İY X: %42.7
İY 2: %23.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.1
İY 0.5 Alt: %29.9
İY 1.5 Üst: %35.7
İY 1.5 Alt: %64.3
İY 2.5 Üst: %12.7
İY 2.5 Alt: %87.3
İY 3.5 Üst: %3.6
İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.21
+
Dep
4.27
=
Toplam
9.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.7
8.5 Alt: %39.4
9.5 Üst: %47.6
9.5 Alt: %52.4
10.5 Üst: %35.3
10.5 Alt: %64.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.36 Korner (Ev: 2.4, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %44.2
İY 4.5 Alt: %55.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.6 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %31.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24
Ev: 13.5 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
8.4
Ev: 4.8 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.3
21.5 Alt: %31.7
23.5 Şut Üst: %52.4
23.5 Alt: %47.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.0
7.5 Alt: %40.0
8.5 İsabetli Üst: %46.1
8.5 Alt: %53.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUSFAS Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mali Coura
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
USFAS Bamako (-0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mali Coura (+0.25)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.25 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -1.00 | @3.41 | %29.3 | %21.9 | @1.41 | %70.7 |
| -0.75 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -0.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| -0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| 0.0 | @1.63 | %61.4 | %27.0 | @2.59 | %38.7 |
| +0.25 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.07 | %32.6 |
| +0.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +0.75 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +1.00 | @1.16 | %85.9 | %16.5 | @7.11 | %14.1 |
| +1.25 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.81 | %12.8 |
| +1.50 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.51 | %11.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.7 |
| +2.00 | @1.45 | %68.8 | %25.3 | @3.20 | %31.2 |
| +2.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +2.50 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| +2.75 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +3.00 | @2.67 | %37.4 | %22.3 | @1.60 | %62.6 |
| +3.25 | @3.05 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| +3.50 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.4% | 6.8% | 4.6% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.2% | 12.9% | 7.1% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.8% | 9.3% | 5.5% | 2.2% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.1% | 4.8% | 2.9% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.9% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
USFAS Bamako — Son 5 Maç
M
vs Bougouni (D)
2 - 1
G
vs Onze Créateurs (E)
3 - 0
B
vs Stade Malien Bamako (D)
2 - 2
M
vs US Bougouba (E)
0 - 2
M
vs Djoliba (D)
2 - 1
Mali Coura — Son 5 Maç
B
vs Derby Academie (D)
2 - 2
M
vs Onze Créateurs (D)
1 - 0
B
vs US Bougouba (D)
1 - 1
B
vs Djoliba (E)
1 - 1
G
vs ASKO (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.