Austria
Queensland Premier League •
23.06.2026 — 13:30
Logan Lightning
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 1.02
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Holland Park Hawks
Elo: 1460λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Logan Lightning - Holland Park Hawks mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Holland Park Hawks %34.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Logan Lightning xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Holland Park Hawks xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.5
X (Beraberlik)
%32.4
2 (Deplasman)
%34.1
Çifte Şans 1X: %66.0
Çifte Şans X2: %66.5
Çifte Şans 12: %67.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.1
0.5 Alt: %13.9
1.5 Üst: %61.8
1.5 Alt: %38.2
2.5 Üst: %33.7
2.5 Alt: %66.3
3.5 Üst: %15.2
3.5 Alt: %84.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.2
KG Yok
%57.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%13.9
0-1
%12.2
1-0
%12.1
1-2
%7.0
2-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.9
İY X: %49.9
İY 2: %25.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.6
İY 0.5 Alt: %40.4
İY 1.5 Üst: %24.2
İY 1.5 Alt: %75.8
İY 2.5 Üst: %6.7
İY 2.5 Alt: %93.4
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.14
+
Dep
3.94
=
Toplam
8.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.8
8.5 Alt: %58.3
9.5 Üst: %29.2
9.5 Alt: %70.8
10.5 Üst: %19.1
10.5 Alt: %80.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.71 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %31.5
İY 4.5 Alt: %68.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.6 |
Eşit: %14.2 |
Dep: %40.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.7
Ev: 10.3 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
6.9
Ev: 3.7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.4
21.5 Alt: %66.6
23.5 Şut Üst: %19.5
23.5 Alt: %80.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.6
7.5 Alt: %61.4
8.5 İsabetli Üst: %25.8
8.5 Alt: %74.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLogan Lightning
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Holland Park Hawks
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Logan Lightning (0.0)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %32.5
Holland Park Hawks (+0.00)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.60 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -1.25 | @6.83 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.4 |
| -1.00 | @6.05 | %16.5 | %20.4 | @1.20 | %83.5 |
| -0.75 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -0.50 | @2.98 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -0.25 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| 0.0 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %32.5 | @1.98 | %50.4 |
| +0.25 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +0.50 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +0.75 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.78 | %26.5 |
| +1.00 | @1.20 | %83.1 | %20.6 | @5.90 | %17.0 |
| +1.25 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.66 | %15.0 |
| +1.50 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.43 | %13.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +2.00 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %28.1 | @1.88 | %53.2 |
| +2.25 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| +2.50 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| +2.75 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| +3.00 | @5.39 | %18.6 | %18.5 | @1.23 | %81.4 |
| +3.25 | @6.00 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| +3.50 | @6.61 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.9% | 12.2% | 6.8% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.1% | 14.6% | 7.0% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.7% | 6.9% | 3.6% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.3% | 2.4% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Logan Lightning — Son 5 Maç
M
vs Robina City (D)
1 - 0
M
vs Ipswich (D)
2 - 0
B
vs Ipswich (E)
0 - 0
M
vs Ipswich (D)
3 - 1
G
vs Ipswich (D)
1 - 2
Holland Park Hawks — Son 5 Maç
G
vs St George Willawong (E)
2 - 1
M
vs Robina City (D)
1 - 0
G
vs North Star (D)
1 - 2
M
vs Redlands United (D)
3 - 2
M
vs Redlands United (D)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.