Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 20.06.2026 — 16:30

Slavia Mozyr

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.19
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

FC Isloch Minsk R.

Elo: 1529
λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%80
Slavia Mozyr - FC Isloch Minsk R. mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Slavia Mozyr %40.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Slavia Mozyr xG 1.55
Dengeli
FC Isloch Minsk R. xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %40.5
X (Beraberlik) %31.3
2 (Deplasman) %28.2

Çifte Şans 1X: %71.8
Çifte Şans X2: %59.5
Çifte Şans 12: %68.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.3 0.5 Alt: %12.8
1.5 Üst: %64.1 1.5 Alt: %35.9
2.5 Üst: %36.2 2.5 Alt: %63.8
3.5 Üst: %17.0 3.5 Alt: %83.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.7
KG Yok %56.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.3
1-0
%13.0
0-0
%12.7
0-1
%10.1
2-0
%8.4
2-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.4 İY X: %48.7 İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.2 İY 0.5 Alt: %38.8
İY 1.5 Üst: %25.8 İY 1.5 Alt: %74.3
İY 2.5 Üst: %7.4 İY 2.5 Alt: %92.6
İY 3.5 Üst: %1.7 İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.38
+
Dep 3.63
=
Toplam 8.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.9 8.5 Alt: %59.1
9.5 Üst: %28.5 9.5 Alt: %71.5
10.5 Üst: %18.5 10.5 Alt: %81.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.69 Korner (Ev: 2.01, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %31.0 İY 4.5 Alt: %69.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.3 | Eşit: %13.9 | Dep: %32.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.6
Ev: 11 • Dep: 8.6
İsabetli Şut 6.9
Ev: 3.9 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.4 21.5 Alt: %67.6
23.5 Şut Üst: %18.8 23.5 Alt: %81.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.1 7.5 Alt: %61.9
8.5 İsabetli Üst: %25.3 8.5 Alt: %74.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Slavia Mozyr
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Isloch Minsk R.
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Slavia Mozyr (-0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Isloch Minsk R. (+0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.61 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
-1.25 @4.97 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
-1.00 @4.34 %23.1 %22.6 @1.30 %77.0
-0.75 @3.04 %32.9 %0.0 @1.49 %67.1
-0.50 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.6
-0.25 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
0.0 @1.70 %58.9 %31.4 @2.43 %41.1
+0.25 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.4
+0.50 @1.39 %71.8 %0.0 @3.55 %28.2
+0.75 @1.27 %78.8 %0.0 @4.72 %21.2
+1.00 @1.14 %87.4 %17.8 @7.91 %12.6
+1.25 @1.13 %88.6 %0.0 @8.77 %11.4
+1.50 @1.12 %89.6 %0.0 @9.63 %10.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+2.00 Ana Hat @2.00 %50.1 %28.0 @2.00 %49.9
+2.25 @2.38 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
+2.50 @2.77 %36.1 %0.0 @1.56 %63.9
+2.75 @3.42 %29.3 %0.0 @1.41 %70.7
+3.00 @4.81 %20.8 %19.3 @1.26 %79.2
+3.25 @5.38 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
+3.50 @5.95 %16.8 %0.0 @1.20 %83.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.8% 10.2% 5.3% 1.7% 0.4% 0.1%
1 Gol 13.0% 14.3% 6.3% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 8.4% 7.9% 3.8% 1.2% 0.3% 0.1%
3 Gol 3.3% 3.2% 1.5% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.0% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Slavia Mozyr — Son 5 Maç
B vs FC Isloch Minsk R. (D)
0 - 0
B vs FC Isloch Minsk R. (E)
1 - 1
B vs FC Isloch Minsk R. (D)
2 - 2
B vs FC Isloch Minsk R. (D)
0 - 0
G vs FC Isloch Minsk R. (E)
2 - 1
FC Isloch Minsk R. — Son 5 Maç
B vs Slavia Mozyr (E)
0 - 0
B vs Slavia Mozyr (D)
1 - 1
B vs Slavia Mozyr (E)
2 - 2
B vs Slavia Mozyr (E)
0 - 0
M vs Slavia Mozyr (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.01.2026 Friendlies Clubs FC Isloch Minsk R. 0 - 0 Slavia Mozyr
02.08.2025 Premier League Slavia Mozyr 1 - 1 FC Isloch Minsk R.
14.03.2025 Premier League FC Isloch Minsk R. 2 - 2 Slavia Mozyr
17.08.2024 Premier League FC Isloch Minsk R. 0 - 0 Slavia Mozyr
07.04.2024 Premier League Slavia Mozyr 2 - 1 FC Isloch Minsk R.
24.09.2023 Premier League Slavia Mozyr 2 - 1 FC Isloch Minsk R.
05.05.2023 Premier League FC Isloch Minsk R. 0 - 1 Slavia Mozyr
02.10.2022 Premier League Slavia Mozyr 0 - 1 FC Isloch Minsk R.