Norveç
3. Division - Girone 4 •
06.04.2026 — 16:00
Staal Jørpeland
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 1.43
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Flekkerøy
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 1.58
Model Güven Derecesi:
%53
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Staal Jørpeland - Flekkerøy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Flekkerøy %40.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Staal Jørpeland xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Flekkerøy xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.6
X (Beraberlik)
%25.9
2 (Deplasman)
%40.5
Çifte Şans 1X: %59.5
Çifte Şans X2: %66.4
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2
0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %81.1
1.5 Alt: %19.0
2.5 Üst: %57.9
2.5 Alt: %42.1
3.5 Üst: %35.5
3.5 Alt: %64.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.2
KG Yok
%38.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
1-2
%8.8
2-1
%7.9
0-1
%7.0
2-2
%6.3
1-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.4
İY X: %40.9
İY 2: %31.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.3
İY 0.5 Alt: %26.7
İY 1.5 Üst: %40.0
İY 1.5 Alt: %60.0
İY 2.5 Üst: %15.4
İY 2.5 Alt: %84.6
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.95
+
Dep
5.12
=
Toplam
10.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.5
8.5 Alt: %32.5
9.5 Üst: %55.1
9.5 Alt: %44.9
10.5 Üst: %42.6
10.5 Alt: %57.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.63 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %49.3
İY 4.5 Alt: %50.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.5 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %45.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.6
Ev: 12.7 • Dep: 12.8
İsabetli Şut
8.9
Ev: 4.5 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.7
21.5 Alt: %21.3
23.5 Şut Üst: %65.0
23.5 Alt: %35.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.9
7.5 Alt: %33.2
8.5 İsabetli Üst: %53.6
8.5 Alt: %46.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStaal Jørpeland
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Flekkerøy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Staal Jørpeland (+0.25)
@1.86
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Flekkerøy (-0.25)
@2.16
%46.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.38 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -1.25 | @5.81 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -1.00 | @5.24 | %19.1 | %17.9 | @1.24 | %80.9 |
| -0.75 | @3.70 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| -0.50 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| -0.25 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| 0.0 | @2.20 | %45.5 | %26.1 | @1.83 | %54.6 |
| +0.25 Ana Hat | @1.86 | %53.6 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
| +0.50 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +0.75 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +1.00 | @1.34 | %74.6 | %20.0 | @3.94 | %25.4 |
| +1.25 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +1.50 | @1.26 | %79.7 | %0.0 | @4.92 | %20.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.62 | %21.7 |
| +2.00 | @1.33 | %75.0 | %23.4 | @4.01 | %25.0 |
| +2.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +2.50 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +2.75 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +3.00 | @2.22 | %45.1 | %22.6 | @1.82 | %54.9 |
| +3.25 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +3.50 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.8% | 7.0% | 6.2% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 6.3% | 12.1% | 8.9% | 4.7% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.1% | 8.0% | 6.3% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 2.4% | 3.8% | 3.0% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.4% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Staal Jørpeland — Son 5 Maç
B
vs Flekkerøy (D)
2 - 2
M
vs Flekkerøy (E)
1 - 2
Flekkerøy — Son 5 Maç
B
vs Staal Jørpeland (E)
2 - 2
G
vs Staal Jørpeland (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.10.2022 | 2. Division - Group 1 | Flekkerøy | 2 - 2 | Staal Jørpeland |
| 18.04.2022 | 2. Division - Group 1 | Staal Jørpeland | 1 - 2 | Flekkerøy |