Germany
U19 Bundesliga •
23.05.2026 — 14:00
Hansa Rostock U19
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 3.35
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Blumenthaler SV U19
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.65
Model Güven Derecesi:
%87
Hansa Rostock U19 - Blumenthaler SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.35, Dep: 1.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hansa Rostock U19 %69.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %78.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hansa Rostock U19 xG
3.47
Dengeli
Blumenthaler SV U19 xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%69.8
X (Beraberlik)
%14.8
2 (Deplasman)
%15.5
Çifte Şans 1X: %84.6
Çifte Şans X2: %30.2
Çifte Şans 12: %85.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.9
0.5 Alt: %1.1
1.5 Üst: %96.2
1.5 Alt: %3.8
2.5 Üst: %87.5
2.5 Alt: %12.6
3.5 Üst: %73.3
3.5 Alt: %26.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%78.2
KG Yok
%21.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%7.0
2-1
%6.3
4-1
%5.9
3-2
%5.8
2-2
%5.2
4-2
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %53.8
İY X: %28.4
İY 2: %17.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.4
İY 0.5 Alt: %11.7
İY 1.5 Üst: %66.0
İY 1.5 Alt: %34.0
İY 2.5 Üst: %37.9
İY 2.5 Alt: %62.2
İY 3.5 Üst: %17.4
İY 3.5 Alt: %82.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.83
+
Dep
5.27
=
Toplam
14.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.1
8.5 Alt: %5.9
9.5 Üst: %89.5
9.5 Alt: %10.5
10.5 Üst: %83.1
10.5 Alt: %17.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.48 Korner (Ev: 4.06, Dep: 2.42)
İY 4.5 Üst: %77.5
İY 4.5 Alt: %22.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %79.1 |
Eşit: %7.0 |
Dep: %13.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
37.3
Ev: 24 • Dep: 13.3
İsabetli Şut
13.3
Ev: 8.7 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.7
21.5 Alt: %0.3
23.5 Şut Üst: %99.2
23.5 Alt: %0.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.3
7.5 Alt: %4.7
8.5 İsabetli Üst: %91.1
8.5 Alt: %8.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHansa Rostock U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hansa Rostock U19 (-1.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blumenthaler SV U19 (+1.25)
@2.06
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.62
%61.9 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.63
%38.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.15 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| -1.25 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.4 |
| -1.00 | @1.72 | %58.0 | %19.9 | @2.38 | %42.0 |
| -0.75 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.68 | %37.4 |
| -0.50 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| -0.25 | @1.38 | %72.4 | %0.0 | @3.63 | %27.6 |
| 0.0 | @1.25 | %79.7 | %16.8 | @4.93 | %20.3 |
| +0.25 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.42 | %18.4 |
| +0.50 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.92 | %16.9 |
| +0.75 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.89 | %12.7 |
| +1.00 | @1.09 | %92.0 | %9.7 | @12.48 | %8.0 |
| +1.25 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.15 | %7.6 |
| +1.50 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.81 | %7.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.5 | %0.0 | @22.01 | %4.5 |
| +2.00 | @1.05 | %95.2 | %10.0 | @20.86 | %4.8 |
| +2.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.21 | %9.8 |
| +2.50 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.99 | %14.3 |
| +2.75 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.43 | %15.6 |
| +3.00 | @1.21 | %83.0 | %16.1 | @5.87 | %17.1 |
| +3.25 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.3 |
| +3.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.1% | 1.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 2.3% | 4.6% | 3.5% | 1.9% | 0.8% | 0.3% |
| 2 Gol | 4.3% | 7.2% | 5.9% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.8% | 8.0% | 6.6% | 3.6% | 1.5% | 0.5% |
| 4 Gol | 4.1% | 6.7% | 5.5% | 3.0% | 1.3% | 0.4% |
| 5 Gol | 2.7% | 4.5% | 3.7% | 2.0% | 0.8% | 0.3% |
Hansa Rostock U19 — Son 5 Maç
M
vs Hertha BSC U19 (D)
5 - 1
B
vs Blumenthaler SV U19 (D)
3 - 3
M
vs Blumenthaler SV U19 (E)
0 - 2
M
vs Blumenthaler SV U19 (D)
2 - 1
B
vs Werder Bremen U19 (E)
3 - 3
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Magdeburg U19 (E)
2 - 5
M
vs Arminia Bielefeld U19 (D)
3 - 0
G
vs Lübeck U19 (E)
3 - 2
M
vs Babelsberg U19 (D)
4 - 1
B
vs Hertha BSC U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | U19 Bundesliga | Blumenthaler SV U19 | 3 - 3 | Hansa Rostock U19 |
| 04.05.2025 | U19 Bundesliga | Hansa Rostock U19 | 0 - 2 | Blumenthaler SV U19 |
| 19.04.2025 | U19 Bundesliga | Blumenthaler SV U19 | 2 - 1 | Hansa Rostock U19 |