Maç Listesine Dön
Spain Primera División RFEF - Group 2 • 16.05.2026 — 22:00

Villarreal II

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 0.95
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Sevilla Atletico

Elo: 1503
λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Villarreal II - Sevilla Atletico mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Villarreal II %34.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villarreal II xG 1.24
Dengeli
Sevilla Atletico xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.3
X (Beraberlik) %34.4
2 (Deplasman) %31.3

Çifte Şans 1X: %68.7
Çifte Şans X2: %65.7
Çifte Şans 12: %65.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.2 0.5 Alt: %16.9
1.5 Üst: %56.0 1.5 Alt: %44.0
2.5 Üst: %28.1 2.5 Alt: %71.9
3.5 Üst: %11.6 3.5 Alt: %88.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %37.2
KG Yok %62.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%16.8
1-1
%14.4
1-0
%14.0
0-1
%13.1
2-0
%7.1
2-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.6 İY X: %52.6 İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.8 İY 0.5 Alt: %44.2
İY 1.5 Üst: %20.7 İY 1.5 Alt: %79.3
İY 2.5 Üst: %5.2 İY 2.5 Alt: %94.8
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.99
+
Dep 3.64
=
Toplam 7.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.6 8.5 Alt: %64.4
9.5 Üst: %23.9 9.5 Alt: %76.1
10.5 Üst: %14.9 10.5 Alt: %85.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.51 Korner (Ev: 1.84, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %27.7 İY 4.5 Alt: %72.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.6 | Eşit: %14.6 | Dep: %37.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.5
Ev: 9.8 • Dep: 8.6
İsabetli Şut 6.5
Ev: 3.5 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %23.4 21.5 Alt: %76.6
23.5 Şut Üst: %12.3 23.5 Alt: %87.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.1 7.5 Alt: %67.9
8.5 İsabetli Üst: %20.3 8.5 Alt: %79.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Villarreal II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sevilla Atletico
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Villarreal II (0.0)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %34.4
Sevilla Atletico (+0.00)
@2.09
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.76 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
-1.25 @6.93 %14.4 %0.0 @1.17 %85.6
-1.00 @6.10 %16.4 %21.4 @1.20 %83.6
-0.75 @3.79 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
-0.50 @2.92 %34.3 %0.0 @1.52 %65.7
-0.25 @2.42 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
0.0 Ana Hat @1.91 %52.3 %34.4 @2.09 %47.7
+0.25 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
+0.50 @1.46 %68.7 %0.0 @3.20 %31.3
+0.75 @1.31 %76.4 %0.0 @4.23 %23.6
+1.00 @1.16 %86.0 %20.1 @7.13 %14.0
+1.25 @1.14 %87.5 %0.0 @8.02 %12.5
+1.50 @1.13 %88.8 %0.0 @8.92 %11.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.2
+2.00 @2.57 %38.9 %27.9 @1.64 %61.1
+2.25 @3.07 %32.6 %0.0 @1.48 %67.4
+2.50 @3.57 %28.0 %0.0 @1.39 %72.0
+2.75 @4.64 %21.6 %0.0 @1.27 %78.5
+3.00 @7.26 %13.8 %16.5 @1.16 %86.2
+3.25 @7.98 %12.5 %0.0 @1.14 %87.5
+3.50 @8.69 %11.5 %0.0 @1.13 %88.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.9% 13.2% 6.3% 1.9% 0.4% 0.1%
1 Gol 14.0% 14.5% 6.0% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 7.1% 6.4% 2.9% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.3% 2.0% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Villarreal II — Son 5 Maç
B vs Zaragoza (E)
0 - 0
M vs Zaragoza (D)
2 - 0
M vs Zaragoza (E)
2 - 3
M vs Zaragoza (D)
2 - 1
Sevilla Atletico — Son 5 Maç
B vs Sanluqueño (D)
0 - 0
G vs Sanluqueño (E)
2 - 1
B vs Alcorcon (D)
0 - 0
B vs Alcorcon (E)
1 - 1
G vs Sanluqueño (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.