Indonesia
I-League •
01.04.2026 — 13:30
Rajasthan United
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 2.06
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Chanmari
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rajasthan United - Chanmari mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.06, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rajasthan United %52.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rajasthan United xG
2.35
Dengeli
Chanmari xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.7
X (Beraberlik)
%22.6
2 (Deplasman)
%24.7
Çifte Şans 1X: %75.3
Çifte Şans X2: %47.3
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.4
1.5 Alt: %13.6
2.5 Üst: %66.6
2.5 Alt: %33.4
3.5 Üst: %44.9
3.5 Alt: %55.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.8
KG Yok
%34.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.8
2-1
%9.4
2-0
%6.9
3-1
%6.5
2-2
%6.5
1-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.2
İY X: %37.4
İY 2: %22.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.7
İY 0.5 Alt: %22.3
İY 1.5 Üst: %46.5
İY 1.5 Alt: %53.5
İY 2.5 Üst: %20.0
İY 2.5 Alt: %80.0
İY 3.5 Üst: %6.9
İY 3.5 Alt: %93.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.23
+
Dep
4.67
=
Toplam
10.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.9
8.5 Alt: %24.1
9.5 Üst: %64.8
9.5 Alt: %35.2
10.5 Üst: %52.8
10.5 Alt: %47.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.01 Korner (Ev: 2.87, Dep: 2.15)
İY 4.5 Üst: %56.2
İY 4.5 Alt: %43.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.5 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %26.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.2
Ev: 16.6 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
9.9
Ev: 5.9 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.0
21.5 Alt: %10.1
23.5 Şut Üst: %80.9
23.5 Alt: %19.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.8
7.5 Alt: %23.2
8.5 İsabetli Üst: %65.2
8.5 Alt: %34.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRajasthan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chanmari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rajasthan United (-0.50)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chanmari (+0.50)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.97
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| -1.25 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| -1.00 | @2.58 | %38.8 | %21.5 | @1.63 | %61.2 |
| -0.75 | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| -0.50 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| -0.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| 0.0 | @1.48 | %67.6 | %23.1 | @3.08 | %32.4 |
| +0.25 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +0.50 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %24.9 |
| +0.75 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
| +1.00 | @1.14 | %87.4 | %14.1 | @7.91 | %12.7 |
| +1.25 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.55 | %11.7 |
| +1.50 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.20 | %10.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.45 | %15.5 |
| +2.00 | @1.21 | %82.6 | %20.2 | @5.73 | %17.5 |
| +2.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +2.50 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +2.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.4 |
| +3.00 | @1.78 | %56.2 | %22.3 | @2.28 | %43.8 |
| +3.25 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.97 | %50.9 |
| +3.50 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.77 | %56.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 3.8% | 3.1% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.1% | 10.0% | 6.4% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.0% | 9.6% | 6.6% | 3.0% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.8% | 6.6% | 4.5% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.5% | 3.4% | 2.3% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.4% | 1.0% | 0.4% | 0.2% | 0.0% |
Rajasthan United — Son 5 Maç
B
vs Diamond Harbour (E)
1 - 1
G
vs Real Kashmir (E)
1 - 0
G
vs Namdhari (E)
3 - 2
G
vs Delhi FC (E)
3 - 1
M
vs Sreenidi Deccan (E)
1 - 2
Chanmari — Son 5 Maç
M
vs Aizawl (D)
3 - 2
B
vs Dempo (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.