Maç Listesine Dön
Spain Segunda División RFEF - Group 1 • 12.04.2026 — 13:30

Racing Santander II

Elo: 1517
λ (Beklenen Gol): 1.48
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Atlético Astorga

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Racing Santander II - Atlético Astorga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Santander II %49.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Santander II xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Atlético Astorga xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %49.0
X (Beraberlik) %28.1
2 (Deplasman) %22.9

Çifte Şans 1X: %77.1
Çifte Şans X2: %51.0
Çifte Şans 12: %71.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2 0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.6 1.5 Alt: %29.4
2.5 Üst: %43.6 2.5 Alt: %56.4
3.5 Üst: %22.6 3.5 Alt: %77.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.0
KG Yok %52.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
1-0
%12.2
0-0
%9.8
2-0
%9.8
2-1
%9.2
0-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.4 İY X: %45.2 İY 2: %19.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.7 İY 0.5 Alt: %34.4
İY 1.5 Üst: %30.4 İY 1.5 Alt: %69.6
İY 2.5 Üst: %9.7 İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.07
+
Dep 3.74
=
Toplam 8.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.9 8.5 Alt: %48.2
9.5 Üst: %38.7 9.5 Alt: %61.3
10.5 Üst: %27.1 10.5 Alt: %72.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 2.33, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %38.1 İY 4.5 Alt: %61.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.9 | Eşit: %12.4 | Dep: %26.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22
Ev: 13.1 • Dep: 8.9
İsabetli Şut 7.7
Ev: 4.7 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.8 21.5 Alt: %47.2
23.5 Şut Üst: %36.3 23.5 Alt: %63.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.6 7.5 Alt: %49.4
8.5 İsabetli Üst: %36.7 8.5 Alt: %63.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing Santander II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Astorga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing Santander II (-0.50)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Atlético Astorga (+0.50)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.03 %24.8 %0.0 @1.33 %75.2
-1.25 @3.54 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
-1.00 @3.06 %32.7 %23.9 @1.48 %67.4
-0.75 @2.39 %41.8 %0.0 @1.72 %58.2
-0.50 Ana Hat @2.05 %48.7 %0.0 @1.95 %51.3
-0.25 @1.76 %56.8 %0.0 @2.31 %43.2
0.0 @1.47 %67.9 %28.2 @3.12 %32.1
+0.25 @1.37 %73.2 %0.0 @3.73 %26.8
+0.50 @1.30 %77.0 %0.0 @4.34 %23.0
+0.75 @1.20 %83.1 %0.0 @5.93 %16.9
+1.00 @1.11 %90.3 %14.8 @10.34 %9.7
+1.25 @1.10 %91.1 %0.0 @11.24 %8.9
+1.50 @1.09 %91.8 %0.0 @12.14 %8.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.52 %65.8 %0.0 @2.93 %34.2
+2.00 @1.68 %59.5 %27.1 @2.47 %40.5
+2.25 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
+2.50 @2.31 %43.4 %0.0 @1.77 %56.6
+2.75 @2.73 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
+3.00 @3.55 %28.2 %21.1 @1.39 %71.8
+3.25 @4.02 %24.9 %0.0 @1.33 %75.1
+3.50 @4.49 %22.3 %0.0 @1.29 %77.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.8% 7.4% 3.9% 1.2% 0.3% 0.1%
1 Gol 12.3% 13.3% 5.8% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.8% 9.2% 4.3% 1.4% 0.3% 0.1%
3 Gol 4.9% 4.6% 2.1% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.8% 1.7% 0.8% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Racing Santander II — Son 5 Maç
G vs Sarriana (E)
2 - 0
B vs Atlético Astorga (D)
1 - 1
Atlético Astorga — Son 5 Maç
B vs Racing Santander II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.10.2025 Segunda División RFEF - Group 1 Atlético Astorga 1 - 1 Racing Santander II