Estonya
Meistriliiga •
17.05.2026 — 17:00
Kuressaare
Elo: 1379λ (Beklenen Gol): 0.49
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Kalju Nomme
Elo: 1640λ (Beklenen Gol): 2.09
Model Güven Derecesi:
%90
Kuressaare - Kalju Nomme mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.49, Dep: 2.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kalju Nomme %74.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%64.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kuressaare xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Kalju Nomme xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%6.8
X (Beraberlik)
%18.7
2 (Deplasman)
%74.5
Çifte Şans 1X: %25.6
Çifte Şans X2: %93.2
Çifte Şans 12: %81.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.7
0.5 Alt: %8.4
1.5 Üst: %73.4
1.5 Alt: %26.6
2.5 Üst: %47.6
2.5 Alt: %52.4
3.5 Üst: %25.9
3.5 Alt: %74.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.4
KG Yok
%65.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%16.6
0-1
%15.3
0-3
%11.6
1-1
%8.3
0-0
%8.2
1-2
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %8.0
İY X: %39.3
İY 2: %52.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.1
İY 0.5 Alt: %31.9
İY 1.5 Üst: %32.6
İY 1.5 Alt: %67.4
İY 2.5 Üst: %10.9
İY 2.5 Alt: %89.1
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.06
+
Dep
6.21
=
Toplam
9.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.0
8.5 Alt: %42.0
9.5 Üst: %44.9
9.5 Alt: %55.1
10.5 Üst: %32.7
10.5 Alt: %67.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.27 Korner (Ev: 1.41, Dep: 2.86)
İY 4.5 Üst: %42.3
İY 4.5 Alt: %57.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %11.1 |
Eşit: %7.9 |
Dep: %81.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23
Ev: 7 • Dep: 15.9
İsabetli Şut
8
Ev: 2.5 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.8
21.5 Alt: %39.2
23.5 Şut Üst: %44.2
23.5 Alt: %55.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.2
7.5 Alt: %45.8
8.5 İsabetli Üst: %40.3
8.5 Alt: %59.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKuressaare
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kalju Nomme
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kuressaare (+1.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kalju Nomme (-1.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.87
%53.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @66.84 | %1.5 | %0.0 | @1.02 | %98.5 |
| -1.25 | @65.01 | %1.5 | %0.0 | @1.02 | %98.5 |
| -1.00 | @63.18 | %1.6 | %5.5 | @1.02 | %98.4 |
| -0.75 | @22.97 | %4.4 | %0.0 | @1.05 | %95.7 |
| -0.50 | @14.34 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.0 |
| -0.25 | @12.97 | %7.7 | %0.0 | @1.08 | %92.3 |
| 0.0 | @11.60 | %8.6 | %19.1 | @1.09 | %91.4 |
| +0.25 | @5.47 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| +0.50 | @3.83 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| +0.75 | @3.35 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
| +1.00 | @2.86 | %35.0 | %25.4 | @1.54 | %65.0 |
| +1.25 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| +1.50 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +2.00 | @1.58 | %63.1 | %26.3 | @2.71 | %36.9 |
| +2.25 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.4 |
| +2.50 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +2.75 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +3.00 | @3.19 | %31.3 | %22.1 | @1.46 | %68.7 |
| +3.25 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| +3.50 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.3% | 15.6% | 16.9% | 11.8% | 6.2% | 2.6% |
| 1 Gol | 3.2% | 8.5% | 8.3% | 5.8% | 3.0% | 1.3% |
| 2 Gol | 0.9% | 1.9% | 2.0% | 1.4% | 0.7% | 0.3% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Kuressaare — Son 5 Maç
M
vs Vaprus (E)
0 - 1
M
vs Kalju Nomme (D)
4 - 0
M
vs Vaprus (D)
9 - 2
M
vs Kalju Nomme (E)
0 - 1
G
vs Vaprus (D)
0 - 1
Kalju Nomme — Son 5 Maç
G
vs Kuressaare (E)
4 - 0
G
vs Tammeka (D)
0 - 1
G
vs Tammeka (E)
2 - 1
G
vs Kuressaare (D)
0 - 1
G
vs Kuressaare (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4 - 0 | Kuressaare |
| 25.10.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 0 - 1 | Kalju Nomme |
| 31.08.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2 - 0 | Kuressaare |
| 18.05.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4 - 0 | Kuressaare |
| 12.04.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 0 - 2 | Kalju Nomme |
| 02.11.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 1 - 2 | Kalju Nomme |
| 18.08.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 5 - 1 | Kuressaare |
| 18.05.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3 - 0 | Kuressaare |