İtalya
Campionato Primavera - 2 •
09.05.2026 — 16:00
Pisa U19
Elo: 1487λ (Beklenen Gol): 1.43
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Spezia U19
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%80
Pisa U19 - Spezia U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pisa U19 %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pisa U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Spezia U19 xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.4
X (Beraberlik)
%27.5
2 (Deplasman)
%33.1
Çifte Şans 1X: %66.9
Çifte Şans X2: %60.6
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5
0.5 Alt: %7.5
1.5 Üst: %76.4
1.5 Alt: %23.6
2.5 Üst: %51.2
2.5 Alt: %48.8
3.5 Üst: %29.1
3.5 Alt: %70.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.1
KG Yok
%43.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
2-1
%8.7
1-0
%8.5
1-2
%7.9
0-1
%7.6
0-0
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.4
İY X: %43.1
İY 2: %26.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.8
İY 0.5 Alt: %30.2
İY 1.5 Üst: %35.4
İY 1.5 Alt: %64.6
İY 2.5 Üst: %12.5
İY 2.5 Alt: %87.5
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.96
+
Dep
4.5
=
Toplam
9.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.3
8.5 Alt: %39.8
9.5 Üst: %47.2
9.5 Alt: %52.8
10.5 Üst: %34.9
10.5 Alt: %65.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.35 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %43.9
İY 4.5 Alt: %56.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.3 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %37.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.8
Ev: 12.8 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.4
21.5 Alt: %32.7
23.5 Şut Üst: %51.3
23.5 Alt: %48.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.2
7.5 Alt: %40.8
8.5 İsabetli Üst: %45.4
8.5 Alt: %54.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPisa U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Spezia U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pisa U19 (0.0)
@1.84
%54.3 İhtimal
İade (Push): %27.6
Spezia U19 (+0.00)
@2.19
%45.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.30 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -1.25 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.00 | @4.22 | %23.7 | %20.4 | @1.31 | %76.3 |
| -0.75 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| -0.50 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -0.25 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| 0.0 Ana Hat | @1.84 | %54.3 | %27.6 | @2.19 | %45.7 |
| +0.25 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.60 | %38.4 |
| +0.50 | @1.49 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +0.75 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +1.00 | @1.22 | %82.0 | %18.4 | @5.54 | %18.1 |
| +1.25 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.16 | %16.2 |
| +1.50 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.79 | %14.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +2.00 | @1.47 | %68.2 | %25.4 | @3.15 | %31.8 |
| +2.25 | @1.72 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| +2.50 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +2.75 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +3.00 | @2.71 | %36.8 | %22.2 | @1.58 | %63.2 |
| +3.25 | @3.10 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| +3.50 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.5% | 7.6% | 5.5% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.5% | 13.1% | 7.9% | 3.4% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.8% | 8.7% | 5.6% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.2% | 4.2% | 2.7% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.5% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Pisa U19 — Son 5 Maç
G
vs Spezia U19 (D)
1 - 2
M
vs Spezia U19 (E)
1 - 2
G
vs Spezia U19 (D)
0 - 2
M
vs Spezia U19 (D)
3 - 0
G
vs Spezia U19 (E)
2 - 0
Spezia U19 — Son 5 Maç
G
vs Ternana U19 (E)
2 - 1
B
vs Pescara U19 (D)
1 - 1
G
vs Pescara U19 (E)
4 - 3
M
vs Pisa U19 (E)
1 - 2
G
vs Pisa U19 (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Campionato Primavera - 2 | Spezia U19 | 1 - 2 | Pisa U19 |
| 03.05.2025 | Campionato Primavera - 2 | Pisa U19 | 1 - 2 | Spezia U19 |
| 07.12.2024 | Campionato Primavera - 2 | Spezia U19 | 0 - 2 | Pisa U19 |
| 30.03.2024 | Campionato Primavera - 2 | Spezia U19 | 3 - 0 | Pisa U19 |
| 16.12.2023 | Campionato Primavera - 2 | Pisa U19 | 2 - 0 | Spezia U19 |
| 01.04.2023 | Campionato Primavera - 2 | Spezia U19 | 1 - 0 | Pisa U19 |
| 12.11.2022 | Campionato Primavera - 2 | Pisa U19 | 1 - 1 | Spezia U19 |
| 12.03.2022 | Campionato Primavera - 2 | Pisa U19 | 3 - 0 | Spezia U19 |