Czech-Republic
3. liga - MSFL •
06.06.2026 — 11:15
Karviná II
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 2.51
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Zbrojovka Brno II
Elo: 1507λ (Beklenen Gol): 2.48
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Karviná II - Zbrojovka Brno II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.51, Dep: 2.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Karviná II %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %84.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Karviná II xG
2.71
Dengeli
Zbrojovka Brno II xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.1
X (Beraberlik)
%19.1
2 (Deplasman)
%39.9
Çifte Şans 1X: %60.1
Çifte Şans X2: %58.9
Çifte Şans 12: %81.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.9
0.5 Alt: %1.1
1.5 Üst: %96.2
1.5 Alt: %3.8
2.5 Üst: %87.4
2.5 Alt: %12.6
3.5 Üst: %73.3
3.5 Alt: %26.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%84.5
KG Yok
%15.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%6.6
3-2
%5.5
2-3
%5.5
2-1
%5.3
1-2
%5.3
1-1
%4.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.8
İY X: %31.2
İY 2: %34.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.3
İY 0.5 Alt: %11.7
İY 1.5 Üst: %66.2
İY 1.5 Alt: %33.8
İY 2.5 Üst: %38.2
İY 2.5 Alt: %61.8
İY 3.5 Üst: %18.0
İY 3.5 Alt: %82.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.14
+
Dep
7.05
=
Toplam
14.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.3
8.5 Alt: %5.7
9.5 Üst: %89.9
9.5 Alt: %10.1
10.5 Üst: %83.6
10.5 Alt: %16.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.52 Korner (Ev: 3.28, Dep: 3.24)
İY 4.5 Üst: %77.9
İY 4.5 Alt: %22.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.6 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %43.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
37.7
Ev: 19.4 • Dep: 18.3
İsabetli Şut
13.2
Ev: 6.9 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.8
21.5 Alt: %0.2
23.5 Şut Üst: %99.3
23.5 Alt: %0.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %95.1
7.5 Alt: %5.0
8.5 İsabetli Üst: %90.8
8.5 Alt: %9.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKarviná II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zbrojovka Brno II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Karviná II (0.0)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %20.6
Zbrojovka Brno II (+0.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.56
%64.1 İhtimal
İade (Push): %19.2
+4.00 Gol Alt
@2.79
%35.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| -1.25 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| -1.00 | @3.62 | %27.6 | %17.4 | @1.38 | %72.4 |
| -0.75 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| -0.50 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| -0.25 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %20.6 | @2.03 | %49.3 |
| +0.25 | @1.77 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| +0.50 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +0.75 | @1.50 | %66.6 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
| +1.00 | @1.36 | %73.4 | %17.2 | @3.77 | %26.6 |
| +1.25 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.16 | %24.1 |
| +1.50 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.55 | %22.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %95.7 | %0.0 | @23.24 | %4.3 |
| +2.00 | @1.05 | %95.5 | %9.6 | @22.07 | %4.5 |
| +2.25 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.72 | %9.3 |
| +2.50 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.31 | %13.7 |
| +2.75 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.75 | %14.8 |
| +3.00 | @1.19 | %83.9 | %15.4 | @6.19 | %16.2 |
| +3.25 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.32 | %23.1 |
| +3.50 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.1% | 1.5% | 2.3% | 1.9% | 1.2% | 0.6% |
| 1 Gol | 1.5% | 5.0% | 5.7% | 4.7% | 2.9% | 1.4% |
| 2 Gol | 2.3% | 5.8% | 7.2% | 5.9% | 3.7% | 1.8% |
| 3 Gol | 2.0% | 4.9% | 6.0% | 5.0% | 3.1% | 1.5% |
| 4 Gol | 1.2% | 3.0% | 3.8% | 3.1% | 1.9% | 1.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 1.5% | 1.9% | 1.6% | 1.0% | 0.5% |
Karviná II — Son 5 Maç
G
vs Zbrojovka Brno II (D)
1 - 2
B
vs Zbrojovka Brno II (E)
4 - 4
M
vs Zbrojovka Brno II (D)
3 - 0
Zbrojovka Brno II — Son 5 Maç
G
vs Slovácko II (E)
2 - 1
M
vs Karviná II (E)
1 - 2
B
vs Slovácko II (D)
3 - 3
B
vs Karviná II (D)
4 - 4
M
vs Slovácko II (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | 3. liga - MSFL | Zbrojovka Brno II | 1 - 2 | Karviná II |
| 07.06.2025 | 3. liga - MSFL | Karviná II | 4 - 4 | Zbrojovka Brno II |
| 02.11.2024 | 3. liga - MSFL | Zbrojovka Brno II | 3 - 0 | Karviná II |