Maç Listesine Dön
Myanmar National League • 15.02.2026 — 12:00

Hantharwady United

Elo: 1574
λ (Beklenen Gol): 2.83
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Sagaing United

Elo: 1526
λ (Beklenen Gol): 1.66
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hantharwady United - Sagaing United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.83, Dep: 1.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hantharwady United %61.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %55.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hantharwady United xG 3.07
Dengeli
Sagaing United xG 1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %61.5
X (Beraberlik) %17.8
2 (Deplasman) %20.7

Çifte Şans 1X: %79.3
Çifte Şans X2: %38.5
Çifte Şans 12: %82.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4 0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.2 1.5 Alt: %5.8
2.5 Üst: %82.5 2.5 Alt: %17.5
3.5 Üst: %65.5 3.5 Alt: %34.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.6
KG Yok %23.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.5
3-1
%7.1
2-2
%6.2
3-2
%5.9
1-1
%5.7
4-1
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.5 İY X: %31.5 İY 2: %21.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.6 İY 0.5 Alt: %14.4
İY 1.5 Üst: %60.5 İY 1.5 Alt: %39.5
İY 2.5 Üst: %32.2 İY 2.5 Alt: %67.8
İY 3.5 Üst: %13.7 İY 3.5 Alt: %86.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.77
+
Dep 5.29
=
Toplam 13.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.3 8.5 Alt: %9.7
9.5 Üst: %83.9 9.5 Alt: %16.1
10.5 Üst: %75.4 10.5 Alt: %24.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.01 Korner (Ev: 3.58, Dep: 2.43)
İY 4.5 Üst: %71.6 İY 4.5 Alt: %28.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %70.8 | Eşit: %8.9 | Dep: %20.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34.6
Ev: 21.3 • Dep: 13.3
İsabetli Şut 12.1
Ev: 7.6 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1 21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.6 23.5 Alt: %2.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.7 7.5 Alt: %8.4
8.5 İsabetli Üst: %85.4 8.5 Alt: %14.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hantharwady United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sagaing United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hantharwady United (-1.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %20.4
Sagaing United (+1.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %20.5
+4.00 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.1
-1.25 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
-1.00 Ana Hat @2.05 %48.8 %20.4 @1.95 %51.2
-0.75 @1.83 %54.7 %0.0 @2.21 %45.3
-0.50 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
-0.25 @1.52 %65.6 %0.0 @2.90 %34.4
0.0 @1.36 %73.4 %19.2 @3.75 %26.7
+0.25 @1.31 %76.2 %0.0 @4.20 %23.8
+0.50 @1.27 %78.5 %0.0 @4.64 %21.5
+0.75 @1.20 %83.4 %0.0 @6.02 %16.6
+1.00 @1.12 %89.0 %11.8 @9.07 %11.0
+1.25 @1.12 %89.7 %0.0 @9.68 %10.3
+1.50 @1.11 %90.3 %0.0 @10.29 %9.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.07 %93.4 %0.0 @15.05 %6.6
+2.00 @1.08 %92.9 %12.6 @14.04 %7.1
+2.25 @1.15 %86.6 %0.0 @7.47 %13.4
+2.50 @1.23 %81.1 %0.0 @5.30 %18.9
+2.75 @1.26 %79.2 %0.0 @4.82 %20.8
+3.00 @1.30 %76.9 %18.3 @4.33 %23.1
+3.25 @1.45 %69.2 %0.0 @3.24 %30.8
+3.50 @1.59 %62.9 %0.0 @2.69 %37.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.6% 1.6% 1.7% 0.9% 0.4% 0.1%
1 Gol 3.0% 6.1% 4.7% 2.6% 1.1% 0.4%
2 Gol 4.8% 8.1% 6.7% 3.7% 1.5% 0.5%
3 Gol 4.6% 7.6% 6.3% 3.5% 1.5% 0.5%
4 Gol 3.2% 5.4% 4.5% 2.5% 1.0% 0.3%
5 Gol 1.8% 3.0% 2.5% 1.4% 0.6% 0.2%
Hantharwady United — Son 5 Maç
G vs Yarmanya United (D)
0 - 1
G vs Dagon Port (D)
1 - 4
G vs Yadanarbon (D)
1 - 4
G vs Yadanarbon (D)
1 - 2
G vs Yadanarbon (E)
1 - 0
Sagaing United — Son 5 Maç
B vs Rakhine United (D)
2 - 2
G vs Yarmanya United (D)
2 - 4
B vs Dagon Port (D)
4 - 4
G vs GFA (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.