Myanmar
National League •
24.02.2026 — 12:30
Hantharwady United
Elo: 1574λ (Beklenen Gol): 1.75
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Yadanarbon
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 0.68
Model Güven Derecesi:
%90
Hantharwady United - Yadanarbon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 0.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hantharwady United %62.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hantharwady United xG
2.00
Dengeli
Yadanarbon xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.4
X (Beraberlik)
%24.4
2 (Deplasman)
%13.2
Çifte Şans 1X: %86.8
Çifte Şans X2: %37.6
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.3
0.5 Alt: %9.7
1.5 Üst: %70.6
1.5 Alt: %29.4
2.5 Üst: %43.8
2.5 Alt: %56.2
3.5 Üst: %22.7
3.5 Alt: %77.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.5
KG Yok
%58.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%14.6
2-0
%13.5
1-1
%11.3
0-0
%9.6
2-1
%9.2
3-0
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.9
İY X: %43.3
İY 2: %12.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.8
İY 0.5 Alt: %34.2
İY 1.5 Üst: %30.4
İY 1.5 Alt: %69.7
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.6
+
Dep
3.18
=
Toplam
8.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.5
8.5 Alt: %48.5
9.5 Üst: %38.4
9.5 Alt: %61.6
10.5 Üst: %26.9
10.5 Alt: %73.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.58, Dep: 1.46)
İY 4.5 Üst: %37.9
İY 4.5 Alt: %62.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.2 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %15.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 14.7 • Dep: 7.3
İsabetli Şut
7.7
Ev: 5.2 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.1
21.5 Alt: %46.9
23.5 Şut Üst: %36.5
23.5 Alt: %63.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.0
7.5 Alt: %49.0
8.5 İsabetli Üst: %37.1
8.5 Alt: %62.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHantharwady United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Yadanarbon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hantharwady United (-1.00)
@2.06
%48.7 İhtimal
İade (Push): %26.0
Yadanarbon (+1.00)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| -1.25 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| -1.00 Ana Hat | @2.06 | %48.7 | %26.0 | @1.95 | %51.4 |
| -0.75 | @1.77 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| -0.50 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| -0.25 | @1.41 | %70.7 | %0.0 | @3.42 | %29.3 |
| 0.0 | @1.22 | %82.3 | %24.6 | @5.65 | %17.7 |
| +0.25 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.57 | %15.2 |
| +0.50 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.50 | %13.3 |
| +0.75 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.16 | %9.0 |
| +1.00 | @1.04 | %95.9 | %9.6 | @24.30 | %4.1 |
| +1.25 | @1.04 | %96.1 | %0.0 | @25.59 | %3.9 |
| +1.50 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @26.89 | %3.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.00 | @1.69 | %59.3 | %27.0 | @2.46 | %40.7 |
| +2.25 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| +2.75 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.58 | %63.5 |
| +3.00 | @3.58 | %28.0 | %21.2 | @1.39 | %72.0 |
| +3.25 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| +3.50 | @4.54 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.7% | 5.2% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.8% | 11.4% | 3.6% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.6% | 9.2% | 3.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.9% | 5.4% | 1.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.5% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.2% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Hantharwady United — Son 5 Maç
B
vs Sagaing United (E)
0 - 0
G
vs Yarmanya United (D)
0 - 1
G
vs Dagon Port (D)
1 - 4
G
vs Yadanarbon (D)
1 - 4
G
vs Yadanarbon (D)
1 - 2
Yadanarbon — Son 5 Maç
M
vs Dagon (D)
2 - 1
B
vs Yarmanya United (E)
1 - 1
M
vs Hantharwady United (E)
1 - 4
M
vs Hantharwady United (E)
1 - 2
M
vs Hantharwady United (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.01.2026 | National League | Yadanarbon | 1 - 4 | Hantharwady United |
| 12.01.2025 | National League | Yadanarbon | 1 - 2 | Hantharwady United |
| 26.07.2024 | National League | Hantharwady United | 1 - 0 | Yadanarbon |
| 28.10.2023 | National League | Yadanarbon | 0 - 1 | Hantharwady United |
| 09.06.2023 | National League | Hantharwady United | 1 - 3 | Yadanarbon |
| 12.11.2022 | National League | Yadanarbon | 2 - 1 | Hantharwady United |
| 16.07.2022 | National League | Hantharwady United | 1 - 1 | Yadanarbon |
| 23.09.2020 | National League | Yadanarbon | 1 - 3 | Hantharwady United |