Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 01.02.2026 — 11:30

Luangprabang FC

Elo: 1554
λ (Beklenen Gol): 1.39
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Champasak United

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 0.48
Model Güven Derecesi:
%89
Luangprabang FC - Champasak United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 0.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Luangprabang FC %59.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %57.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Luangprabang FC xG 1.64
Dengeli
Champasak United xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %59.0
X (Beraberlik) %29.1
2 (Deplasman) %11.9

Çifte Şans 1X: %88.1
Çifte Şans X2: %41.0
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.8 0.5 Alt: %16.2
1.5 Üst: %56.6 1.5 Alt: %43.4
2.5 Üst: %28.8 2.5 Alt: %71.2
3.5 Üst: %12.0 3.5 Alt: %88.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %29.4
KG Yok %70.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%20.7
0-0
%16.2
2-0
%14.9
1-1
%11.0
2-1
%7.2
3-0
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.4 İY X: %50.0 İY 2: %10.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.4 İY 0.5 Alt: %43.6
İY 1.5 Üst: %21.0 İY 1.5 Alt: %79.0
İY 2.5 Üst: %5.3 İY 2.5 Alt: %94.7
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.88
+
Dep 2.75
=
Toplam 7.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.6 8.5 Alt: %64.4
9.5 Üst: %23.9 9.5 Alt: %76.1
10.5 Üst: %14.9 10.5 Alt: %85.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.51 Korner (Ev: 2.24, Dep: 1.26)
İY 4.5 Üst: %27.6 İY 4.5 Alt: %72.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.3 | Eşit: %11.1 | Dep: %16.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.6
Ev: 12.5 • Dep: 6.1
İsabetli Şut 6.5
Ev: 4.5 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.5 21.5 Alt: %75.5
23.5 Şut Üst: %13.0 23.5 Alt: %87.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.3 7.5 Alt: %66.7
8.5 İsabetli Üst: %21.3 8.5 Alt: %78.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Luangprabang FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Champasak United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Luangprabang FC (-0.75)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Champasak United (+0.75)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.97
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
-1.25 @2.84 %35.2 %0.0 @1.54 %64.8
-1.00 @2.36 %42.3 %28.7 @1.73 %57.7
-0.75 Ana Hat @1.92 %52.0 %0.0 @2.08 %48.0
-0.50 @1.70 %58.9 %0.0 @2.43 %41.1
-0.25 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
0.0 @1.20 %83.1 %29.2 @5.92 %16.9
+0.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.14 %14.0
+0.50 @1.14 %88.0 %0.0 @8.36 %12.0
+0.75 @1.08 %92.4 %0.0 @13.11 %7.6
+1.00 @1.03 %97.2 %9.4 @35.16 %2.8
+1.25 @1.03 %97.3 %0.0 @36.98 %2.7
+1.50 @1.03 %97.4 %0.0 @38.80 %2.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.03 %49.4 %0.0 @1.97 %50.6
+2.00 @2.52 %39.6 %27.8 @1.66 %60.4
+2.25 @3.01 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
+2.50 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
+2.75 @4.54 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
+3.00 @7.08 %14.1 %16.9 @1.16 %85.9
+3.25 @7.80 %12.8 %0.0 @1.15 %87.2
+3.50 @8.51 %11.8 %0.0 @1.13 %88.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.2% 6.6% 1.8% 0.3% 0.0% 0.0%
1 Gol 20.7% 11.1% 2.5% 0.4% 0.0% 0.0%
2 Gol 15.0% 7.2% 1.7% 0.3% 0.0% 0.0%
3 Gol 6.9% 3.3% 0.8% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 2.4% 1.2% 0.3% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Luangprabang FC — Son 5 Maç
G vs Savannakhet (E)
1 - 0
B vs Salavan United (D)
2 - 2
M vs Champasak United (D)
1 - 0
G vs Champasak United (D)
0 - 4
G vs Champasak United (E)
2 - 0
Champasak United — Son 5 Maç
B vs Young Elephant (E)
0 - 0
B vs Salavan United (D)
0 - 0
G vs Luangprabang FC (E)
1 - 0
M vs Luangprabang FC (E)
0 - 4
M vs Young Elephant (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
14.09.2025 Lao League Champasak United 1 - 0 Luangprabang FC
01.03.2025 Lao League Champasak United 0 - 4 Luangprabang FC
03.11.2024 Lao League Luangprabang FC 2 - 0 Champasak United
10.06.2023 Lao League Luangprabang FC 4 - 0 Champasak United
05.03.2023 Lao League Champasak United 1 - 1 Luangprabang FC