Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 15.02.2026 — 11:30

Luangprabang FC

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.90
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Salavan United

Elo: 1550
λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Luangprabang FC - Salavan United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.90, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Luangprabang FC %63.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %54.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Luangprabang FC xG 2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Salavan United xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.90 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %63.9
X (Beraberlik) %22.9
2 (Deplasman) %13.2

Çifte Şans 1X: %86.8
Çifte Şans X2: %36.1
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %74.9 1.5 Alt: %25.1
2.5 Üst: %49.3 2.5 Alt: %50.7
3.5 Üst: %27.4 3.5 Alt: %72.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.5
KG Yok %54.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.8
1-0
%12.7
1-1
%10.8
2-1
%9.6
3-0
%8.1
0-0
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.6 İY X: %41.2 İY 2: %13.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.9 İY 0.5 Alt: %31.1
İY 1.5 Üst: %33.9 İY 1.5 Alt: %66.1
İY 2.5 Üst: %11.7 İY 2.5 Alt: %88.3
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.9
+
Dep 3.33
=
Toplam 9.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.4 8.5 Alt: %42.6
9.5 Üst: %44.3 9.5 Alt: %55.7
10.5 Üst: %32.1 10.5 Alt: %67.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.72, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %41.9 İY 4.5 Alt: %58.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %75.4 | Eşit: %9.4 | Dep: %15.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.4
Ev: 15.6 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 8.2
Ev: 5.6 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.8 21.5 Alt: %36.2
23.5 Şut Üst: %47.4 23.5 Alt: %52.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.5 7.5 Alt: %42.5
8.5 İsabetli Üst: %43.6 8.5 Alt: %56.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Luangprabang FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Salavan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Luangprabang FC (-1.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %25.2
Salavan United (+1.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
-1.25 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
-1.00 Ana Hat @1.95 %51.2 %25.2 @2.05 %48.8
-0.75 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
-0.50 @1.58 %63.4 %0.0 @2.74 %36.6
-0.25 @1.39 %71.8 %0.0 @3.54 %28.3
0.0 @1.21 %82.6 %23.2 @5.73 %17.4
+0.25 @1.18 %84.8 %0.0 @6.60 %15.2
+0.50 @1.15 %86.6 %0.0 @7.46 %13.4
+0.75 @1.10 %90.9 %0.0 @10.97 %9.1
+1.00 @1.05 %95.6 %9.4 @22.79 %4.4
+1.25 @1.04 %95.8 %0.0 @23.98 %4.2
+1.50 @1.04 %96.0 %0.0 @25.17 %4.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.41 %70.8 %0.0 @3.42 %29.2
+2.00 @1.52 %65.6 %25.9 @2.91 %34.4
+2.25 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.1
+2.50 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
+2.75 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
+3.00 @2.94 %34.0 %22.2 @1.51 %66.0
+3.25 @3.36 %29.7 %0.0 @1.42 %70.3
+3.50 @3.78 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.0% 4.6% 2.0% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 12.9% 11.0% 3.8% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 13.0% 9.7% 3.6% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 8.2% 6.1% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.9% 2.9% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.5% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Luangprabang FC — Son 5 Maç
G vs Champasak United (E)
1 - 0
G vs Savannakhet (E)
1 - 0
B vs Salavan United (D)
2 - 2
Salavan United — Son 5 Maç
M vs Champasak United (D)
3 - 1
M vs Young Elephant (D)
3 - 0
B vs Luangprabang FC (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
21.09.2025 Lao League Salavan United 2 - 2 Luangprabang FC