Austria
Queensland Premier League •
19.06.2026 — 13:30
Caboolture
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.03
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Brisbane Strikers
Elo: 1617λ (Beklenen Gol): 1.94
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Caboolture - Brisbane Strikers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 1.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brisbane Strikers %57.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Caboolture xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Brisbane Strikers xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.8
X (Beraberlik)
%23.4
2 (Deplasman)
%57.8
Çifte Şans 1X: %42.2
Çifte Şans X2: %81.2
Çifte Şans 12: %76.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0
0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.3
1.5 Alt: %19.7
2.5 Üst: %56.8
2.5 Alt: %43.2
3.5 Üst: %34.4
3.5 Alt: %65.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.7
KG Yok
%44.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.0
1-2
%10.0
0-2
%9.7
0-1
%9.3
1-3
%6.4
0-3
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.8
İY X: %39.8
İY 2: %42.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.8
İY 0.5 Alt: %27.2
İY 1.5 Üst: %39.1
İY 1.5 Alt: %60.9
İY 2.5 Üst: %14.9
İY 2.5 Alt: %85.1
İY 3.5 Üst: %4.4
İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.14
+
Dep
5.88
=
Toplam
10.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.0
8.5 Alt: %33.0
9.5 Üst: %54.6
9.5 Alt: %45.5
10.5 Üst: %42.0
10.5 Alt: %58.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.61 Korner (Ev: 1.91, Dep: 2.71)
İY 4.5 Üst: %48.9
İY 4.5 Alt: %51.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %23.8 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %65.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.3
Ev: 10.3 • Dep: 15
İsabetli Şut
8.8
Ev: 3.7 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.2
21.5 Alt: %22.8
23.5 Şut Üst: %63.0
23.5 Alt: %37.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.3
7.5 Alt: %34.7
8.5 İsabetli Üst: %51.9
8.5 Alt: %48.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCaboolture
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brisbane Strikers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Caboolture (+0.75)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brisbane Strikers (-0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.31 | %7.0 | %0.0 | @1.08 | %93.0 |
| -1.25 | @13.45 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -1.00 | @12.59 | %7.9 | %12.0 | @1.09 | %92.1 |
| -0.75 | @7.23 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -0.50 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -0.25 | @4.63 | %21.6 | %0.0 | @1.28 | %78.4 |
| 0.0 | @4.01 | %24.9 | %23.7 | @1.33 | %75.1 |
| +0.25 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| +0.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +0.75 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +1.00 | @1.79 | %55.8 | %23.4 | @2.26 | %44.2 |
| +1.25 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +1.50 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.96 | %33.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.40 | %22.7 |
| +2.00 | @1.36 | %73.7 | %23.8 | @3.81 | %26.3 |
| +2.25 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| +2.50 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| +2.75 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| +3.00 | @2.31 | %43.3 | %22.7 | @1.76 | %56.7 |
| +3.25 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| +3.50 | @2.99 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.0% | 9.4% | 9.9% | 6.4% | 3.1% | 1.2% |
| 1 Gol | 4.6% | 11.2% | 10.1% | 6.5% | 3.2% | 1.2% |
| 2 Gol | 2.8% | 5.3% | 5.2% | 3.3% | 1.6% | 0.6% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.8% | 1.8% | 1.1% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Caboolture — Son 5 Maç
M
vs Ipswich (E)
1 - 2
M
vs Broadbeach United (E)
2 - 3
G
vs SC Wanderers (D)
1 - 2
B
vs Broadbeach United (E)
0 - 0
M
vs Broadbeach United (D)
3 - 2
Brisbane Strikers — Son 5 Maç
G
vs North Star (D)
1 - 3
B
vs Ipswich (D)
0 - 0
B
vs Ipswich (E)
0 - 0
G
vs Ipswich (D)
0 - 1
G
vs Ipswich (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.