Maç Listesine Dön
China Taiwan Football Premier League • 26.04.2026 — 10:30

Taichung Rock FC

Elo: 1469
λ (Beklenen Gol): 1.31
2 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Taipower

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Taichung Rock FC - Taipower mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.31, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Taichung Rock FC %38.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Taichung Rock FC xG 1.60
Dengeli
Taipower xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.5
X (Beraberlik) %28.9
2 (Deplasman) %32.6

Çifte Şans 1X: %67.4
Çifte Şans X2: %61.5
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7 0.5 Alt: %9.3
1.5 Üst: %72.0 1.5 Alt: %28.0
2.5 Üst: %45.3 2.5 Alt: %54.7
3.5 Üst: %24.0 3.5 Alt: %76.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.5
KG Yok %48.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.8
1-0
%9.9
0-0
%9.3
0-1
%8.9
2-1
%8.4
1-2
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.2 İY X: %45.2 İY 2: %25.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.6 İY 0.5 Alt: %33.4
İY 1.5 Üst: %31.5 İY 1.5 Alt: %68.5
İY 2.5 Üst: %10.3 İY 2.5 Alt: %89.7
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.71
+
Dep 4.26
=
Toplam 8.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.0 8.5 Alt: %46.0
9.5 Üst: %40.9 9.5 Alt: %59.1
10.5 Üst: %29.1 10.5 Alt: %71.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.17, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %39.6 İY 4.5 Alt: %60.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.2 | Eşit: %13.4 | Dep: %37.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.4
Ev: 12 • Dep: 10.4
İsabetli Şut 7.8
Ev: 4.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.2 21.5 Alt: %43.8
23.5 Şut Üst: %39.5 23.5 Alt: %60.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.4 7.5 Alt: %47.7
8.5 İsabetli Üst: %38.4 8.5 Alt: %61.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Taichung Rock FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Taipower
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Taichung Rock FC (0.0)
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %29.1
Taipower (+0.00)
@2.18
%45.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.68 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-1.25 @5.09 %19.7 %0.0 @1.24 %80.4
-1.00 @4.50 %22.2 %20.8 @1.29 %77.8
-0.75 @3.20 %31.3 %0.0 @1.45 %68.7
-0.50 @2.60 %38.4 %0.0 @1.62 %61.6
-0.25 @2.23 %44.9 %0.0 @1.82 %55.1
0.0 Ana Hat @1.85 %54.1 %29.1 @2.18 %45.9
+0.25 @1.62 %61.9 %0.0 @2.63 %38.1
+0.50 @1.48 %67.5 %0.0 @3.07 %32.6
+0.75 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
+1.00 @1.20 %83.0 %18.7 @5.88 %17.0
+1.25 @1.18 %84.8 %0.0 @6.56 %15.3
+1.50 @1.16 %86.2 %0.0 @7.23 %13.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.5 %0.0 @3.08 %32.5
+2.00 @1.62 %61.6 %26.8 @2.60 %38.4
+2.25 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
+2.50 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+2.75 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
+3.00 @3.32 %30.2 %21.4 @1.43 %69.8
+3.25 @3.77 %26.6 %0.0 @1.36 %73.5
+3.50 @4.22 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.3% 8.9% 5.8% 2.3% 0.7% 0.2%
1 Gol 9.9% 13.8% 7.6% 3.0% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.1% 8.4% 5.0% 2.0% 0.6% 0.1%
3 Gol 3.1% 3.7% 2.2% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.0% 1.2% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Taichung Rock FC — Son 5 Maç
G vs Taichung Futuro (D)
0 - 1
G vs Hang Yuen (D)
0 - 2
B vs Ming Chuan University (E)
1 - 1
M vs Hang Yuen (D)
3 - 0
G vs Ming Chuan University (D)
0 - 1
Taipower — Son 5 Maç
G vs Ming Chuan University (E)
3 - 1
M vs Taichung Futuro (E)
1 - 2
B vs Taichung Futuro (D)
1 - 1
M vs Taichung Futuro (E)
1 - 2
M vs Taichung Futuro (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.