China
Taiwan Football Premier League •
03.05.2026 — 11:00
Taichung Rock FC
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 1.68
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Tatung
Elo: 1542λ (Beklenen Gol): 1.75
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Taichung Rock FC - Tatung mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 1.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tatung %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Taichung Rock FC xG
1.95
Dengeli
Tatung xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.7
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%39.4
Çifte Şans 1X: %60.6
Çifte Şans X2: %63.4
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.3
1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.5
2.5 Alt: %33.5
3.5 Üst: %44.7
3.5 Alt: %55.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.9
KG Yok
%32.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.3
1-2
%8.3
2-1
%8.0
2-2
%7.0
0-1
%5.0
0-2
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.1
İY X: %38.1
İY 2: %31.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.6
İY 0.5 Alt: %22.4
İY 1.5 Üst: %46.4
İY 1.5 Alt: %53.6
İY 2.5 Üst: %20.0
İY 2.5 Alt: %80.1
İY 3.5 Üst: %6.9
İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.46
+
Dep
5.47
=
Toplam
10.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.2
8.5 Alt: %23.8
9.5 Üst: %65.2
9.5 Alt: %34.8
10.5 Üst: %53.2
10.5 Alt: %46.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.03 Korner (Ev: 2.51, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %56.5
İY 4.5 Alt: %43.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.8 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %44.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.1
Ev: 14.3 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
9.8
Ev: 5.1 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.8
21.5 Alt: %10.2
23.5 Şut Üst: %80.7
23.5 Alt: %19.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.4
7.5 Alt: %23.7
8.5 İsabetli Üst: %64.7
8.5 Alt: %35.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTaichung Rock FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tatung
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Taichung Rock FC (0.0)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %24.4
Tatung (+0.00)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.43 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| -1.25 | @4.94 | %20.3 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| -1.00 | @4.45 | %22.5 | %18.1 | @1.29 | %77.5 |
| -0.75 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -0.50 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| -0.25 | @2.41 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| 0.0 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %24.4 | @1.93 | %51.7 |
| +0.25 | @1.80 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +0.50 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +0.75 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +1.00 | @1.33 | %75.0 | %18.8 | @4.00 | %25.0 |
| +1.25 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| +1.50 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.92 | %20.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.46 | %15.5 |
| +2.00 | @1.21 | %82.6 | %20.2 | @5.73 | %17.4 |
| +2.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +2.50 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +2.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +3.00 | @1.78 | %56.2 | %22.2 | @2.28 | %43.8 |
| +3.25 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| +3.50 | @2.29 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 5.1% | 5.0% | 2.9% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 4.8% | 10.4% | 8.5% | 4.9% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.7% | 8.1% | 7.1% | 4.1% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.6% | 4.6% | 4.0% | 2.3% | 1.0% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.9% | 1.7% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Taichung Rock FC — Son 5 Maç
B
vs Taipower (E)
2 - 2
G
vs Taichung Futuro (D)
0 - 1
G
vs Hang Yuen (D)
0 - 2
B
vs Ming Chuan University (E)
1 - 1
M
vs Hang Yuen (D)
3 - 0
Tatung — Son 5 Maç
B
vs AC Taipei (E)
1 - 1
G
vs Ming Chuan University (D)
1 - 4
B
vs AC Taipei (E)
1 - 1
M
vs Taichung Futuro (E)
1 - 2
B
vs AC Taipei (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.