China
Taiwan Football Premier League •
17.05.2026 — 11:00
Taichung Rock FC
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 1.22
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
AC Taipei
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Taichung Rock FC - AC Taipei mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AC Taipei %39.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Taichung Rock FC xG
1.55
Dengeli
AC Taipei xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.3
X (Beraberlik)
%28.2
2 (Deplasman)
%39.5
Çifte Şans 1X: %60.5
Çifte Şans X2: %67.7
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5
0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %74.0
1.5 Alt: %26.0
2.5 Üst: %48.0
2.5 Alt: %52.1
3.5 Üst: %26.2
3.5 Alt: %73.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.5
KG Yok
%46.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
0-1
%9.3
1-2
%8.6
0-0
%8.4
1-0
%8.2
2-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.7
İY X: %44.3
İY 2: %30.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.0
İY 0.5 Alt: %32.0
İY 1.5 Üst: %33.3
İY 1.5 Alt: %66.7
İY 2.5 Üst: %11.3
İY 2.5 Alt: %88.7
İY 3.5 Üst: %3.0
İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.53
+
Dep
4.67
=
Toplam
9.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.1
8.5 Alt: %42.9
9.5 Üst: %44.0
9.5 Alt: %56.0
10.5 Üst: %31.9
10.5 Alt: %68.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.23 Korner (Ev: 2.09, Dep: 2.15)
İY 4.5 Üst: %41.7
İY 4.5 Alt: %58.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.6 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %45.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23
Ev: 11.5 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
8
Ev: 4.1 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.4
21.5 Alt: %38.6
23.5 Şut Üst: %44.8
23.5 Alt: %55.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.3
7.5 Alt: %44.7
8.5 İsabetli Üst: %41.4
8.5 Alt: %58.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTaichung Rock FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AC Taipei
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Taichung Rock FC (+0.25)
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
AC Taipei (-0.25)
@2.18
%45.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.19 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -1.25 | @6.53 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| -1.00 | @5.87 | %17.0 | %18.4 | @1.21 | %83.0 |
| -0.75 | @3.93 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -0.50 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| -0.25 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| 0.0 | @2.22 | %45.0 | %28.4 | @1.82 | %55.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +0.50 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +0.75 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
| +1.00 | @1.31 | %76.5 | %20.8 | @4.26 | %23.5 |
| +1.25 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.7 |
| +1.50 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.38 | %18.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +2.00 | @1.55 | %64.7 | %26.2 | @2.83 | %35.3 |
| +2.25 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +2.50 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +2.75 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +3.00 | @3.02 | %33.1 | %21.8 | @1.50 | %66.9 |
| +3.25 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| +3.50 | @3.86 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.5% | 9.4% | 7.1% | 3.2% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.2% | 13.5% | 8.6% | 4.0% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.6% | 7.7% | 5.3% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 3.1% | 2.1% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Taichung Rock FC — Son 5 Maç
M
vs Tainan City (E)
2 - 4
G
vs Tatung (E)
1 - 0
B
vs Taipower (E)
2 - 2
G
vs Taichung Futuro (D)
0 - 1
G
vs Hang Yuen (D)
0 - 2
AC Taipei — Son 5 Maç
G
vs Ming Chuan University (E)
2 - 1
G
vs Tainan City (E)
1 - 0
B
vs Tatung (D)
1 - 1
B
vs Tatung (D)
1 - 1
G
vs Ming Chuan University (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.