South-Africa
K3 League •
25.04.2026 — 08:00
Jeonbuk Motors II
Elo: 1419λ (Beklenen Gol): 1.82
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Dangjin Citizen
Elo: 1561λ (Beklenen Gol): 2.45
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Jeonbuk Motors II - Dangjin Citizen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.82, Dep: 2.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dangjin Citizen %51.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jeonbuk Motors II xG
2.00
Dengeli
Dangjin Citizen xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.3
X (Beraberlik)
%20.1
2 (Deplasman)
%51.6
Çifte Şans 1X: %48.5
Çifte Şans X2: %71.7
Çifte Şans 12: %79.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %93.1
1.5 Alt: %6.9
2.5 Üst: %79.9
2.5 Alt: %20.1
3.5 Üst: %61.8
3.5 Alt: %38.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%77.1
KG Yok
%22.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%7.6
2-2
%7.0
1-1
%6.7
1-3
%6.2
2-3
%5.7
2-1
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.0
İY X: %33.4
İY 2: %40.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.3
İY 0.5 Alt: %15.7
İY 1.5 Üst: %58.0
İY 1.5 Alt: %42.0
İY 2.5 Üst: %29.8
İY 2.5 Alt: %70.2
İY 3.5 Üst: %12.3
İY 3.5 Alt: %87.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.75
+
Dep
6.99
=
Toplam
12.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.8
8.5 Alt: %11.2
9.5 Üst: %81.7
9.5 Alt: %18.3
10.5 Üst: %72.6
10.5 Alt: %27.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.86 Korner (Ev: 2.64, Dep: 3.22)
İY 4.5 Üst: %69.6
İY 4.5 Alt: %30.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.2 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %58.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.3
Ev: 15.2 • Dep: 18.2
İsabetli Şut
11.6
Ev: 5.4 • Dep: 6.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5
21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.2
23.5 Alt: %3.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.3
7.5 Alt: %10.7
8.5 İsabetli Üst: %81.9
8.5 Alt: %18.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJeonbuk Motors II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dangjin Citizen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jeonbuk Motors II (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dangjin Citizen (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %20.4
+4.00 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.11 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.25 | @6.59 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| -1.00 | @6.07 | %16.5 | %14.6 | @1.20 | %83.5 |
| -0.75 | @4.34 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -0.50 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -0.25 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| 0.0 | @2.75 | %36.3 | %21.1 | @1.57 | %63.7 |
| +0.25 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +0.50 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +0.75 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +1.00 | @1.61 | %62.1 | %19.8 | @2.64 | %37.9 |
| +1.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.96 | %33.7 |
| +1.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.88 | %7.8 |
| +2.00 | @1.09 | %91.6 | %13.9 | @11.92 | %8.4 |
| +2.25 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.58 | %15.2 |
| +2.50 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.74 | %21.1 |
| +2.75 | @1.30 | %76.7 | %0.0 | @4.29 | %23.3 |
| +3.00 | @1.35 | %74.0 | %19.1 | @3.84 | %26.0 |
| +3.25 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.96 | %33.8 |
| +3.50 | @1.67 | %59.9 | %0.0 | @2.49 | %40.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 3.1% | 4.4% | 3.6% | 2.2% | 1.1% |
| 1 Gol | 2.2% | 7.0% | 8.0% | 6.6% | 4.0% | 2.0% |
| 2 Gol | 2.4% | 6.0% | 7.3% | 6.0% | 3.7% | 1.8% |
| 3 Gol | 1.5% | 3.6% | 4.4% | 3.6% | 2.2% | 1.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.7% | 2.0% | 1.7% | 1.0% | 0.5% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.6% | 0.7% | 0.6% | 0.4% | 0.2% |
Jeonbuk Motors II — Son 5 Maç
B
vs Daejeon Korail (E)
3 - 3
M
vs Daejeon Korail (D)
2 - 1
B
vs Daejeon Korail (E)
2 - 2
Dangjin Citizen — Son 5 Maç
B
vs Yeoju Sejong (D)
2 - 2
G
vs Mokpo City (D)
1 - 3
B
vs Siheung Citizen (E)
1 - 1
G
vs Mokpo City (E)
3 - 1
M
vs Siheung Citizen (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.