South-Africa
K3 League •
20.06.2026 — 13:00
Daejeon Korail
Elo: 1540λ (Beklenen Gol): 1.79
4 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Jeonbuk Motors II
Elo: 1419λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Daejeon Korail - Jeonbuk Motors II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.78, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Daejeon Korail %50.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Daejeon Korail xG
2.00
Dengeli
Jeonbuk Motors II xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.6
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%24.6
Çifte Şans 1X: %75.5
Çifte Şans X2: %49.4
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0
0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.5
1.5 Alt: %19.5
2.5 Üst: %57.1
2.5 Alt: %43.0
3.5 Üst: %34.7
3.5 Alt: %65.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.7
KG Yok
%41.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
2-1
%9.7
1-0
%8.3
2-0
%8.2
1-2
%6.4
0-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.9
İY X: %40.5
İY 2: %21.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.9
İY 0.5 Alt: %27.1
İY 1.5 Üst: %39.4
İY 1.5 Alt: %60.6
İY 2.5 Üst: %15.0
İY 2.5 Alt: %85.0
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.67
+
Dep
4.27
=
Toplam
9.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.1
8.5 Alt: %33.9
9.5 Üst: %53.5
9.5 Alt: %46.5
10.5 Üst: %41.0
10.5 Alt: %59.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.57 Korner (Ev: 2.61, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %48.2
İY 4.5 Alt: %51.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.2 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %27.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.4
Ev: 14.9 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
8.9
Ev: 5.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.4
21.5 Alt: %22.6
23.5 Şut Üst: %63.3
23.5 Alt: %36.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.2
7.5 Alt: %33.8
8.5 İsabetli Üst: %52.9
8.5 Alt: %47.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDaejeon Korail
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jeonbuk Motors II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Daejeon Korail (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jeonbuk Motors II (+0.50)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| -1.25 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| -1.00 | @2.79 | %35.8 | %22.4 | @1.56 | %64.2 |
| -0.75 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| -0.50 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.9 |
| -0.25 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| 0.0 | @1.49 | %67.0 | %25.2 | @3.03 | %33.0 |
| +0.25 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
| +0.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +0.75 | @1.23 | %81.3 | %0.0 | @5.33 | %18.8 |
| +1.00 | @1.13 | %88.2 | %14.6 | @8.47 | %11.8 |
| +1.25 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.19 | %10.9 |
| +1.50 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.91 | %10.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| +2.00 | @1.35 | %74.1 | %23.7 | @3.86 | %25.9 |
| +2.25 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| +2.50 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.30 | %43.4 |
| +2.75 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +3.00 | @2.28 | %43.8 | %22.7 | @1.78 | %56.2 |
| +3.25 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| +3.50 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.0% | 5.3% | 3.6% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.4% | 11.8% | 6.5% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.3% | 9.8% | 5.8% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.9% | 5.8% | 3.5% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.6% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Daejeon Korail — Son 5 Maç
M
vs Pocheon (E)
0 - 1
B
vs Gyeongju HNP (D)
1 - 1
B
vs Jeonbuk Motors II (D)
3 - 3
G
vs Jeonbuk Motors II (E)
2 - 1
G
vs Pocheon (E)
2 - 0
Jeonbuk Motors II — Son 5 Maç
M
vs Dangjin Citizen (E)
1 - 2
B
vs Daejeon Korail (E)
3 - 3
M
vs Daejeon Korail (D)
2 - 1
B
vs Daejeon Korail (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | K3 League | Jeonbuk Motors II | 3 - 3 | Daejeon Korail |
| 08.11.2025 | K3 League | Daejeon Korail | 2 - 1 | Jeonbuk Motors II |
| 28.06.2025 | K3 League | Jeonbuk Motors II | 2 - 2 | Daejeon Korail |