South-Africa
K3 League •
27.06.2026 — 10:00
Siheung Citizen
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 2.47
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Jeonbuk Motors II
Elo: 1420λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Siheung Citizen - Jeonbuk Motors II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.46, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Siheung Citizen %74.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%65.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Siheung Citizen xG
2.71
Dengeli
Jeonbuk Motors II xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%74.7
X (Beraberlik)
%16.7
2 (Deplasman)
%8.6
Çifte Şans 1X: %91.4
Çifte Şans X2: %25.3
Çifte Şans 12: %83.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2
0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %83.5
1.5 Alt: %16.5
2.5 Üst: %62.1
2.5 Alt: %38.0
3.5 Üst: %39.8
3.5 Alt: %60.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.3
KG Yok
%51.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%12.4
3-0
%10.2
1-0
%9.5
2-1
%9.1
1-1
%8.0
3-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %54.8
İY X: %34.7
İY 2: %10.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.6
İY 0.5 Alt: %24.4
İY 1.5 Üst: %42.6
İY 1.5 Alt: %57.4
İY 2.5 Üst: %17.2
İY 2.5 Alt: %82.8
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.04
+
Dep
3.31
=
Toplam
10.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.5
8.5 Alt: %29.5
9.5 Üst: %58.5
9.5 Alt: %41.5
10.5 Üst: %46.1
10.5 Alt: %53.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.76 Korner (Ev: 3.24, Dep: 1.52)
İY 4.5 Üst: %51.7
İY 4.5 Alt: %48.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %84.5 |
Eşit: %6.5 |
Dep: %9.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.8
Ev: 19.1 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
9.4
Ev: 6.8 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.6
21.5 Alt: %15.4
23.5 Şut Üst: %72.9
23.5 Alt: %27.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.3
7.5 Alt: %27.8
8.5 İsabetli Üst: %59.8
8.5 Alt: %40.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSiheung Citizen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jeonbuk Motors II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Siheung Citizen (-1.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jeonbuk Motors II (+1.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %23.2
+3.00 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| -1.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| -1.00 | @1.52 | %65.9 | %22.7 | @2.93 | %34.1 |
| -0.75 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| -0.50 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| -0.25 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.17 | %19.3 |
| 0.0 | @1.12 | %89.2 | %17.4 | @9.23 | %10.8 |
| +0.25 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.20 | %9.8 |
| +0.50 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.17 | %9.0 |
| +0.75 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.83 | %5.9 |
| +1.00 | @1.03 | %97.3 | %6.4 | @36.68 | %2.7 |
| +1.25 | @1.03 | %97.4 | %0.0 | @37.93 | %2.6 |
| +1.50 | @1.03 | %97.5 | %0.0 | @39.19 | %2.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.17 | %19.4 |
| +2.00 | @1.28 | %77.9 | %22.3 | @4.52 | %22.1 |
| +2.25 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +2.50 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +2.75 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +3.00 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %23.2 | @1.95 | %51.4 |
| +3.25 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +3.50 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.60 | %62.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.8% | 2.5% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 9.8% | 8.3% | 2.8% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.8% | 9.5% | 3.5% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.6% | 7.8% | 2.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.5% | 4.8% | 1.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.2% | 2.4% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Siheung Citizen — Son 5 Maç
G
vs Dangjin Citizen (E)
2 - 1
G
vs Gyeongju HNP (E)
2 - 1
B
vs Gyeongju HNP (E)
0 - 0
G
vs Gyeongju HNP (D)
2 - 3
M
vs Gyeongju HNP (E)
0 - 2
Jeonbuk Motors II — Son 5 Maç
M
vs Daejeon Korail (D)
4 - 0
M
vs Dangjin Citizen (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.