Maç Listesine Dön
Austria Queensland Premier League • 06.06.2026 — 11:00

SC Wanderers

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.88
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

North Star

Elo: 1429
λ (Beklenen Gol): 1.20
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SC Wanderers - North Star mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SC Wanderers %52.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %53.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SC Wanderers xG 2.27
Dengeli
North Star xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %52.5
X (Beraberlik) %24.1
2 (Deplasman) %23.4

Çifte Şans 1X: %76.6
Çifte Şans X2: %47.5
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5 0.5 Alt: %5.5
1.5 Üst: %82.0 1.5 Alt: %18.0
2.5 Üst: %59.3 2.5 Alt: %40.7
3.5 Üst: %37.0 3.5 Alt: %63.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.9
KG Yok %40.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.2
2-1
%9.8
2-0
%8.1
1-0
%7.9
1-2
%6.2
3-1
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.3 İY X: %39.6 İY 2: %21.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.0 İY 0.5 Alt: %26.0
İY 1.5 Üst: %41.0 İY 1.5 Alt: %59.0
İY 2.5 Üst: %16.1 İY 2.5 Alt: %83.9
İY 3.5 Üst: %5.0 İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.86
+
Dep 4.29
=
Toplam 10.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.4 8.5 Alt: %31.6
9.5 Üst: %56.1 9.5 Alt: %43.9
10.5 Üst: %43.6 10.5 Alt: %56.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.67 Korner (Ev: 2.7, Dep: 1.98)
İY 4.5 Üst: %50.0 İY 4.5 Alt: %50.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.0 | Eşit: %11.3 | Dep: %25.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26
Ev: 15.5 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 9.1
Ev: 5.5 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.9 21.5 Alt: %19.2
23.5 Şut Üst: %67.8 23.5 Alt: %32.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.8 7.5 Alt: %31.2
8.5 İsabetli Üst: %55.8 8.5 Alt: %44.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
SC Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
North Star
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
SC Wanderers (-0.50)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
North Star (+0.50)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.87
%53.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.38 %29.6 %0.0 @1.42 %70.4
-1.25 @3.00 %33.3 %0.0 @1.50 %66.7
-1.00 @2.62 %38.2 %22.4 @1.62 %61.9
-0.75 @2.18 %45.9 %0.0 @1.85 %54.1
-0.50 Ana Hat @1.92 %52.0 %0.0 @2.08 %48.0
-0.25 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
0.0 @1.45 %68.8 %24.4 @3.20 %31.2
+0.25 @1.37 %73.1 %0.0 @3.72 %26.9
+0.50 @1.31 %76.4 %0.0 @4.24 %23.6
+0.75 @1.22 %82.1 %0.0 @5.60 %17.9
+1.00 @1.13 %88.8 %14.0 @8.94 %11.2
+1.25 @1.12 %89.7 %0.0 @9.67 %10.3
+1.50 @1.11 %90.4 %0.0 @10.39 %9.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.3 %0.0 @4.84 %20.7
+2.00 @1.31 %76.3 %22.9 @4.21 %23.8
+2.25 @1.51 %66.4 %0.0 @2.97 %33.6
+2.50 @1.70 %58.8 %0.0 @2.42 %41.2
+2.75 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+3.00 Ana Hat @2.14 %46.7 %22.7 @1.87 %53.4
+3.25 @2.46 %40.7 %0.0 @1.69 %59.3
+3.50 @2.77 %36.1 %0.0 @1.56 %63.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.5% 4.8% 3.4% 1.3% 0.4% 0.1%
1 Gol 8.0% 11.3% 6.3% 2.5% 0.8% 0.2%
2 Gol 8.3% 9.9% 5.9% 2.4% 0.7% 0.2%
3 Gol 5.2% 6.2% 3.7% 1.5% 0.4% 0.1%
4 Gol 2.4% 2.9% 1.7% 0.7% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.9% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
SC Wanderers — Son 5 Maç
M vs Caboolture (E)
1 - 2
B vs Capalaba (E)
1 - 1
G vs Caboolture (E)
4 - 1
M vs Capalaba (E)
0 - 4
B vs Caboolture (D)
1 - 1
North Star — Son 5 Maç
M vs Brisbane Strikers (E)
1 - 3
M vs Ipswich (E)
1 - 2
M vs Holland Park Hawks (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.