Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
04.11.2026 — 22:30
Alcantarilla
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 0.78
VS
Başlamadı
SFC Minerva
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Alcantarilla - SFC Minerva mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.78, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SFC Minerva %32.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %21.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alcantarilla xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
SFC Minerva xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.78 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.3
X (Beraberlik)
%37.2
2 (Deplasman)
%32.5
Çifte Şans 1X: %67.5
Çifte Şans X2: %69.7
Çifte Şans 12: %62.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.9
0.5 Alt: %21.1
1.5 Üst: %48.6
1.5 Alt: %51.4
2.5 Üst: %21.8
2.5 Alt: %78.3
3.5 Üst: %7.9
3.5 Alt: %92.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.4
KG Yok
%68.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%21.1
0-1
%15.6
1-0
%14.8
1-1
%13.9
0-2
%6.8
2-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.3
İY X: %56.1
İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.9
İY 0.5 Alt: %49.1
İY 1.5 Üst: %16.8
İY 1.5 Alt: %83.2
İY 2.5 Üst: %3.7
İY 2.5 Alt: %96.3
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.65
+
Dep
3.49
=
Toplam
7.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.9
8.5 Alt: %71.1
9.5 Üst: %18.4
9.5 Alt: %81.6
10.5 Üst: %10.9
10.5 Alt: %89.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.28 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.6)
İY 4.5 Üst: %23.5
İY 4.5 Alt: %76.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.9 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %39.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17
Ev: 8.8 • Dep: 8.2
İsabetli Şut
5.9
Ev: 3.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.8
21.5 Alt: %86.2
23.5 Şut Üst: %6.3
23.5 Alt: %93.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %24.8
7.5 Alt: %75.2
8.5 İsabetli Üst: %14.7
8.5 Alt: %85.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlcantarilla
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SFC Minerva
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alcantarilla (0.0)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %37.2
SFC Minerva (+0.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.13 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| -1.25 | @9.10 | %11.0 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
| -1.00 | @8.07 | %12.4 | %20.4 | @1.14 | %87.6 |
| -0.75 | @4.47 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -0.50 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
| -0.25 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %37.2 | @1.93 | %51.8 |
| +0.25 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.50 | %39.9 |
| +0.50 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +0.75 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +1.00 | @1.16 | %86.0 | %21.5 | @7.12 | %14.0 |
| +1.25 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.09 | %12.4 |
| +1.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.07 | %11.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| +2.00 | @3.37 | %29.7 | %26.8 | @1.42 | %70.3 |
| +2.25 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| +2.50 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| +2.75 | @6.29 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| +3.00 | @10.92 | %9.2 | %13.8 | @1.10 | %90.9 |
| +3.25 | @11.80 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| +3.50 | @12.68 | %7.9 | %0.0 | @1.09 | %92.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 21.1% | 15.6% | 6.8% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.8% | 13.9% | 5.3% | 1.5% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 6.2% | 5.1% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.6% | 1.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Alcantarilla — Son 5 Maç
M
vs Los Garres (E)
0 - 2
M
vs UCAM Murcia II (D)
2 - 1
G
vs Bala Azul (D)
0 - 1
B
vs Águilas II (D)
1 - 1
SFC Minerva — Son 5 Maç
M
vs Bala Azul (D)
2 - 0
M
vs Cotillas CD (E)
1 - 3
M
vs Águilas II (E)
0 - 2
G
vs Mazarrón FC (D)
0 - 1
B
vs Olímpico Totana (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.