Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
04.11.2026 — 21:30
Bala Azul
Elo: 1493λ (Beklenen Gol): 1.29
VS
Başlamadı
Santa Cruz
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bala Azul - Santa Cruz mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Santa Cruz %36.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bala Azul xG
1.60
Dengeli
Santa Cruz xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.6
X (Beraberlik)
%28.4
2 (Deplasman)
%36.1
Çifte Şans 1X: %63.9
Çifte Şans X2: %64.4
Çifte Şans 12: %71.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5
0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %73.9
1.5 Alt: %26.1
2.5 Üst: %47.8
2.5 Alt: %52.2
3.5 Üst: %26.1
3.5 Alt: %73.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.6
KG Yok
%46.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
0-1
%8.8
1-0
%8.8
0-0
%8.5
1-2
%8.2
2-1
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.7
İY X: %44.4
İY 2: %28.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.9
İY 0.5 Alt: %32.1
İY 1.5 Üst: %33.2
İY 1.5 Alt: %66.9
İY 2.5 Üst: %11.2
İY 2.5 Alt: %88.8
İY 3.5 Üst: %3.0
İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.67
+
Dep
4.51
=
Toplam
9.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.8
8.5 Alt: %43.2
9.5 Üst: %43.7
9.5 Alt: %56.4
10.5 Üst: %31.6
10.5 Alt: %68.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.22 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %41.5
İY 4.5 Alt: %58.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.4 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %41.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23
Ev: 11.9 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
8
Ev: 4.2 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.0
21.5 Alt: %39.0
23.5 Şut Üst: %44.5
23.5 Alt: %55.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.2
7.5 Alt: %44.8
8.5 İsabetli Üst: %41.2
8.5 Alt: %58.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBala Azul
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Santa Cruz
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bala Azul (0.0)
@2.01
%49.6 İhtimal
İade (Push): %28.5
Santa Cruz (+0.00)
@1.99
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.27 | %16.0 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| -1.25 | @5.66 | %17.7 | %0.0 | @1.21 | %82.3 |
| -1.00 | @5.04 | %19.8 | %19.6 | @1.25 | %80.2 |
| -0.75 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| -0.50 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| -0.25 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| 0.0 Ana Hat | @2.01 | %49.6 | %28.5 | @1.99 | %50.4 |
| +0.25 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +0.50 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +0.75 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +1.00 | @1.25 | %79.7 | %19.7 | @4.93 | %20.3 |
| +1.25 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.53 | %18.1 |
| +1.50 | @1.19 | %83.7 | %0.0 | @6.14 | %16.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.32 | %30.2 |
| +2.00 | @1.55 | %64.5 | %26.3 | @2.82 | %35.5 |
| +2.25 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +2.50 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| +2.75 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| +3.00 | @3.04 | %32.9 | %21.8 | @1.49 | %67.1 |
| +3.25 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| +3.50 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.5% | 8.9% | 6.4% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.8% | 13.6% | 8.2% | 3.6% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.3% | 8.1% | 5.3% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.7% | 3.5% | 2.3% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Bala Azul — Son 5 Maç
G
vs SFC Minerva (E)
2 - 0
B
vs Unión Molinense (D)
1 - 1
G
vs Atlético Pulpileño (D)
2 - 3
M
vs Cotillas CD (D)
2 - 1
M
vs Alcantarilla (E)
0 - 1
Santa Cruz — Son 5 Maç
G
vs Unión Molinense (E)
2 - 0
B
vs Águilas II (E)
1 - 1
B
vs Mazarrón FC (D)
2 - 2
G
vs Olímpico Totana (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.