Maç Listesine Dön
Austria Tasmania NPL • 23.05.2026 — 09:45

Launceston United

Elo: 1343
λ (Beklenen Gol): 1.40
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Glenorchy Knights

Elo: 1513
λ (Beklenen Gol): 3.74
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Launceston United - Glenorchy Knights mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.40, Dep: 3.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Glenorchy Knights %78.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %88.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %11.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Launceston United xG 1.64
Dengeli
Glenorchy Knights xG 3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %9.5
X (Beraberlik) %11.6
2 (Deplasman) %78.9

Çifte Şans 1X: %21.1
Çifte Şans X2: %90.5
Çifte Şans 12: %88.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.0 0.5 Alt: %1.0
1.5 Üst: %96.6 1.5 Alt: %3.4
2.5 Üst: %88.5 2.5 Alt: %11.5
3.5 Üst: %75.0 3.5 Alt: %25.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %73.7
KG Yok %26.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-3
%7.3
1-4
%6.8
1-2
%5.8
0-3
%5.2
2-3
%5.1
1-5
%5.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.1 İY X: %25.9 İY 2: %61.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.0 İY 0.5 Alt: %11.0
İY 1.5 Üst: %67.0 İY 1.5 Alt: %33.0
İY 2.5 Üst: %38.9 İY 2.5 Alt: %61.1
İY 3.5 Üst: %17.9 İY 3.5 Alt: %82.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.89
+
Dep 9
=
Toplam 13.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.5 8.5 Alt: %6.5
9.5 Üst: %88.6 9.5 Alt: %11.5
10.5 Üst: %81.7 10.5 Alt: %18.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.39 Korner (Ev: 2.25, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %76.4 İY 4.5 Alt: %23.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %10.6 | Eşit: %6.0 | Dep: %83.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.6
Ev: 12.6 • Dep: 20
İsabetli Şut 12.5
Ev: 4.5 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.9 21.5 Alt: %2.1
23.5 Şut Üst: %95.0 23.5 Alt: %5.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.9 7.5 Alt: %7.1
8.5 İsabetli Üst: %87.4 8.5 Alt: %12.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Launceston United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Glenorchy Knights
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Launceston United (+1.75)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Glenorchy Knights (-1.75)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.61
%62.2 İhtimal
İade (Push): %20.7
+4.00 Gol Alt
@2.64
%37.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @23.65 %4.2 %0.0 @1.04 %95.8
-1.25 @22.84 %4.4 %0.0 @1.05 %95.6
-1.00 @22.03 %4.5 %6.9 @1.05 %95.5
-0.75 @12.61 %7.9 %0.0 @1.09 %92.1
-0.50 @9.02 %11.1 %0.0 @1.12 %88.9
-0.25 @8.39 %11.9 %0.0 @1.14 %88.1
0.0 @7.77 %12.9 %13.9 @1.15 %87.1
+0.25 @5.17 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
+0.50 @4.01 %24.9 %0.0 @1.33 %75.1
+0.75 @3.63 %27.5 %0.0 @1.38 %72.5
+1.00 @3.25 %30.7 %18.8 @1.44 %69.3
+1.25 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
+1.50 @2.29 %43.8 %0.0 @1.78 %56.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.05 %95.7 %0.0 @23.15 %4.3
+2.00 @1.05 %95.5 %9.7 @21.97 %4.6
+2.25 @1.10 %90.6 %0.0 @10.61 %9.4
+2.50 @1.16 %86.2 %0.0 @7.23 %13.8
+2.75 @1.18 %85.0 %0.0 @6.65 %15.0
+3.00 @1.20 %83.5 %16.2 @6.06 %16.5
+3.25 @1.31 %76.2 %0.0 @4.20 %23.8
+3.50 @1.43 %70.0 %0.0 @3.34 %30.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.0% 2.4% 5.0% 6.2% 5.8% 4.4%
1 Gol 0.7% 4.0% 7.0% 8.7% 8.1% 6.1%
2 Gol 0.7% 2.6% 4.9% 6.1% 5.7% 4.3%
3 Gol 0.3% 1.2% 2.3% 2.8% 2.7% 2.0%
4 Gol 0.1% 0.4% 0.8% 1.0% 0.9% 0.7%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.2% 0.3% 0.3% 0.2%
Launceston United — Son 5 Maç
M vs Launceston City (E)
1 - 7
B vs Ulverstone (D)
1 - 1
M vs Launceston City (E)
0 - 11
M vs Launceston City (E)
1 - 6
M vs Launceston City (D)
5 - 0
Glenorchy Knights — Son 5 Maç
G vs South East Utd. (E)
3 - 1
M vs Launceston City (D)
2 - 1
M vs Launceston City (D)
3 - 1
M vs Launceston City (E)
1 - 6
M vs Launceston City (E)
1 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.