Austria
A-League Women •
04.02.2026 — 09:30
Melbourne City W
Elo: 1620λ (Beklenen Gol): 2.09
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Western Sydney Wanderers W
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Melbourne City W - Western Sydney Wanderers W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.09, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Melbourne City W %56.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Melbourne City W xG
2.35
Dengeli
Western Sydney Wanderers W xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%56.3
X (Beraberlik)
%22.3
2 (Deplasman)
%21.3
Çifte Şans 1X: %78.7
Çifte Şans X2: %43.7
Çifte Şans 12: %77.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.0
1.5 Alt: %15.0
2.5 Üst: %64.4
2.5 Alt: %35.6
3.5 Üst: %42.3
3.5 Alt: %57.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.7
KG Yok
%37.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.0
2-1
%9.7
2-0
%7.9
1-0
%6.9
3-1
%6.8
2-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.3
İY X: %37.6
İY 2: %20.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.6
İY 0.5 Alt: %23.4
İY 1.5 Üst: %44.7
İY 1.5 Alt: %55.3
İY 2.5 Üst: %18.7
İY 2.5 Alt: %81.3
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.28
+
Dep
4.37
=
Toplam
10.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.5
8.5 Alt: %26.5
9.5 Üst: %62.0
9.5 Alt: %38.0
10.5 Üst: %49.7
10.5 Alt: %50.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.9 Korner (Ev: 2.89, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %54.1
İY 4.5 Alt: %45.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.7 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %22.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.5
Ev: 16.8 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
9.6
Ev: 6 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.5
21.5 Alt: %12.5
23.5 Şut Üst: %77.1
23.5 Alt: %22.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.4
7.5 Alt: %25.6
8.5 İsabetli Üst: %62.4
8.5 Alt: %37.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMelbourne City W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Western Sydney Wanderers W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Melbourne City W (-0.75)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Western Sydney Wanderers W (+0.75)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| -1.25 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| -1.00 | @2.33 | %42.9 | %22.2 | @1.75 | %57.1 |
| -0.75 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| -0.50 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| -0.25 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| 0.0 | @1.39 | %72.0 | %22.8 | @3.57 | %28.0 |
| +0.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.09 | %24.4 |
| +0.50 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.62 | %21.6 |
| +0.75 | @1.19 | %83.7 | %0.0 | @6.15 | %16.3 |
| +1.00 | @1.11 | %89.9 | %12.8 | @9.88 | %10.1 |
| +1.25 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.61 | %9.4 |
| +1.50 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.34 | %8.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.85 | %17.1 |
| +2.00 | @1.24 | %80.6 | %21.1 | @5.16 | %19.4 |
| +2.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +2.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +2.75 | @1.70 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %22.5 | @2.13 | %47.0 |
| +3.25 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| +3.50 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 3.8% | 2.8% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.0% | 10.2% | 5.9% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.1% | 9.9% | 6.1% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.6% | 6.9% | 4.2% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.9% | 3.6% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.2% | 1.5% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Melbourne City W — Son 5 Maç
G
vs Hồ Chí Minh City W (E)
3 - 0
G
vs Kaya W (E)
4 - 0
G
vs Bam Khatoon W (E)
2 - 1
Western Sydney Wanderers W — Son 5 Maç
G
vs Sydney FC W (D)
2 - 3
B
vs Canberra United W (E)
1 - 1
M
vs Canberra United W (E)
1 - 3
M
vs Canberra United W (D)
1 - 0
G
vs Canberra United W (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.