Austria
A-League Women •
13.02.2026 — 08:50
Western Sydney Wanderers W
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 1.18
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Newcastle Jets FC W
Elo: 1439λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Western Sydney Wanderers W - Newcastle Jets FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.18, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Newcastle Jets FC W %38.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Western Sydney Wanderers W xG
1.55
Dengeli
Newcastle Jets FC W xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.4
X (Beraberlik)
%29.0
2 (Deplasman)
%38.6
Çifte Şans 1X: %61.4
Çifte Şans X2: %67.6
Çifte Şans 12: %71.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.6
0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.8
1.5 Alt: %28.2
2.5 Üst: %45.1
2.5 Alt: %54.9
3.5 Üst: %23.8
3.5 Alt: %76.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.3
KG Yok
%48.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
0-1
%10.0
0-0
%9.3
1-0
%8.9
1-2
%8.4
2-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.5
İY X: %45.3
İY 2: %29.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.5
İY 0.5 Alt: %33.5
İY 1.5 Üst: %31.4
İY 1.5 Alt: %68.6
İY 2.5 Üst: %10.2
İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.45
+
Dep
4.53
=
Toplam
8.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.1
8.5 Alt: %46.0
9.5 Üst: %40.9
9.5 Alt: %59.1
10.5 Üst: %29.1
10.5 Alt: %70.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.04, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %39.6
İY 4.5 Alt: %60.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.2 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %44.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.4
Ev: 11.2 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.8
21.5 Alt: %44.2
23.5 Şut Üst: %39.2
23.5 Alt: %60.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.0
7.5 Alt: %48.0
8.5 İsabetli Üst: %38.1
8.5 Alt: %61.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWestern Sydney Wanderers W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Newcastle Jets FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Western Sydney Wanderers W (0.0)
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %29.1
Newcastle Jets FC W (+0.00)
@1.84
%54.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.30 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.25 | @6.62 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
| -1.00 | @5.94 | %16.9 | %18.7 | @1.20 | %83.2 |
| -0.75 | @3.93 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -0.50 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| -0.25 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| 0.0 Ana Hat | @2.19 | %45.7 | %29.1 | @1.84 | %54.3 |
| +0.25 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +0.50 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +0.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +1.00 | @1.29 | %77.7 | %20.9 | @4.48 | %22.3 |
| +1.25 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
| +1.50 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.06 | %32.7 |
| +2.00 | @1.63 | %61.4 | %26.8 | @2.59 | %38.6 |
| +2.25 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +2.50 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.82 | %55.1 |
| +2.75 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| +3.00 | @3.34 | %29.9 | %21.4 | @1.43 | %70.1 |
| +3.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +3.50 | @4.25 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.4% | 10.0% | 7.2% | 3.1% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.9% | 13.9% | 8.4% | 3.7% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.8% | 7.6% | 4.9% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 3.0% | 1.9% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Western Sydney Wanderers W — Son 5 Maç
M
vs Adelaide United W (E)
0 - 1
G
vs Melbourne City W (D)
0 - 1
G
vs Sydney FC W (D)
2 - 3
B
vs Canberra United W (E)
1 - 1
M
vs Canberra United W (E)
1 - 3
Newcastle Jets FC W — Son 5 Maç
M
vs Melbourne Victory W (D)
2 - 1
G
vs Sydney FC W (D)
1 - 2
G
vs Sydney FC W (E)
1 - 0
G
vs Sydney FC W (D)
1 - 2
M
vs Sydney FC W (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.