Austria
A-League Women •
01.02.2026 — 06:00
Canberra United W
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 1.19
3 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Melbourne Victory W
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Canberra United W - Melbourne Victory W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Canberra United W %41.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Canberra United W xG
1.55
Dengeli
Melbourne Victory W xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.8
X (Beraberlik)
%31.7
2 (Deplasman)
%26.5
Çifte Şans 1X: %73.5
Çifte Şans X2: %58.2
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.5
0.5 Alt: %13.5
1.5 Üst: %62.5
1.5 Alt: %37.5
2.5 Üst: %34.4
2.5 Alt: %65.6
3.5 Üst: %15.7
3.5 Alt: %84.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.0
KG Yok
%58.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%13.9
0-0
%13.5
0-1
%10.1
2-0
%8.8
2-1
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.9
İY X: %49.4
İY 2: %20.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.1
İY 0.5 Alt: %39.9
İY 1.5 Üst: %24.7
İY 1.5 Alt: %75.4
İY 2.5 Üst: %6.9
İY 2.5 Alt: %93.2
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.47
+
Dep
3.63
=
Toplam
8.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.2
8.5 Alt: %57.8
9.5 Üst: %29.6
9.5 Alt: %70.4
10.5 Üst: %19.5
10.5 Alt: %80.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.73 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %31.8
İY 4.5 Alt: %68.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.6 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %31.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.9
Ev: 11.3 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
7
Ev: 4 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %34.7
21.5 Alt: %65.3
23.5 Şut Üst: %20.6
23.5 Alt: %79.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.6
7.5 Alt: %60.4
8.5 İsabetli Üst: %26.6
8.5 Alt: %73.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCanberra United W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Melbourne Victory W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Canberra United W (-0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Melbourne Victory W (+0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.41 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| -1.25 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| -1.00 | @4.15 | %24.1 | %23.3 | @1.32 | %75.9 |
| -0.75 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| -0.50 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| 0.0 | @1.63 | %61.2 | %31.7 | @2.58 | %38.8 |
| +0.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| +0.50 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.78 | %26.5 |
| +0.75 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.11 | %19.6 |
| +1.00 | @1.13 | %88.8 | %17.2 | @8.91 | %11.2 |
| +1.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.83 | %10.2 |
| +1.50 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.75 | %9.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| +2.00 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %28.1 | @1.91 | %52.3 |
| +2.25 | @2.50 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +2.50 | @2.91 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +2.75 | @3.63 | %27.5 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.00 | @5.22 | %19.2 | %18.8 | @1.24 | %80.8 |
| +3.25 | @5.82 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| +3.50 | @6.42 | %15.6 | %0.0 | @1.18 | %84.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.5% | 10.2% | 5.0% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.9% | 14.2% | 5.9% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.9% | 7.9% | 3.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.5% | 3.1% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Canberra United W — Son 5 Maç
B
vs Western Sydney Wanderers W (D)
1 - 1
G
vs Western Sydney Wanderers W (D)
1 - 3
G
vs Western Sydney Wanderers W (E)
1 - 0
M
vs Western Sydney Wanderers W (D)
4 - 1
B
vs Western Sydney Wanderers W (E)
1 - 1
Melbourne Victory W — Son 5 Maç
B
vs Sydney FC W (E)
0 - 0
G
vs Sydney FC W (E)
2 - 0
G
vs Sydney FC W (D)
0 - 1
G
vs Sydney FC W (D)
0 - 4
B
vs Sydney FC W (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.